• dersim i bombalamak

  ?.
  Sabiha gökçen'in çook başarılı olduğu bir aktivite.

  Keşke yok etseydi tamamen dersim denen şeytan yuvasını.. O isyan artıkları, bu bombalamayı gerçekleştiren partiyi ele geçirdi şimdi.. Ah ah be.. Bugünleri de görmek varmış kaderde.. Chp, eninde sonunda tekrar kemalistlerin gerçek yuvası olacaktır..
  1 ... magicovento
 • hem türkçü hem akp li olmak

  ?.
  Mümkün olmayan durumdur..

  Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan, kadrosunda doğru dürüst türk bulunmayan bir hükümete destek vermek... Bilemiyorum altaaan..

  Akape, arapçı-kürtçü bir partidir. Bir Türkçü asla bu partiye destek veremez..

  En önemlisi de türk'e en çok zarar veren bir hükümete oy veren türkçü, olamaz abicim olamaz.. imkansız bu. Saçmalamayınız.
  1 ... magicovento
 • ayrılıkçı türkler

  ?.
  Batıyı tıkır tıkır istila eden, her gece böyük kördistan hayaliyle ıslanan öşexçilerin, korktuğu tek türk grubudur..

  Adam gibi adamdırlar. Uyanıktırlar.. Kardeşlik ve bölünmezlik masallarıyla yaşamazlar.. Türkiye'nin ve türklerin kurtuluş fikri üzerinde çalışırlar..

  En büyük dertleri de "vadan bölünmezci" türklerdir.. Halbuki onların iyiliği için konuşurlar fakat bir türlü laf anlatamazlar.. Çünkü vadan bölünmezci türkler, vadan bölünmezciliğin daha havalı olduğunu düşünürler..

  Kırdoların bizden korkmasının bir diğer sebebi de, kardeşlik ve vatanseverlik goygoyu ile diğer türkler gibi bizi davar olarak güdememeleridir.. Diğer türkleri maşallah çok güzel güdüyorlar.. Türkler, xexolara Kardeşiiz biz derler fakat gört kardaşı onun türklük değerlerine saldırır.. Bizim enayi türk, hala bunları pkk'dan koparabileceğini sanır..

  Arkadaşlar, bu kadar enayi ve aptal olmak zorunda değilsiniz.. Sizin sahip olduğunuz şey, vicdan değil, aptallık ve saflık.. Herkes sizin gibi saf değil..

  Ayrılıkçı türkler fikri ile bu parazit öşexçi katil sürüsünden kurtulacağız. Zaten gelecekte biz haklı çıkacağız.. Siz de fikri neden daha önce kabul etmedik diye kafanızı taşlara vuracaksınız..

  Çok yakında görürsünüz.. Tezlerimiz hep bizi haklı çıkartıyor.. Gerçekler bizden yana. Siz de yakında uyanırsınız umarım. Yoksa cidden derin uykuya dalacağız ve bir daha uyanamayacağız.
  1 ... magicovento
 • atatürk olmasaydı da olurdum

  ?.
  Doğru olurdun fakat bir yunanın, ermeninin, fransızın, italyanın, rusun piçi olarak var olurdun..

  işgalciler büyük ihtimal türkleri yaşatmazdı.. Özellikle ingilizler ve fransızlar..

  Öyle görünüyor ki, başlıkta gereğinden fazla işgal piçi var.. Ben bir tane doğu piçi gördüm mesela.. Hep belli ediyor o kendini zaten.. Büyük ihtimal şeyh sait'in soyundan geliyordur.. O yüzden bu atatürk düşmanlığına sahip.. istiklal mahkemeleri lafını duyduğunda tir tir titriyor olabilir..

  En üstteki şahıs bence hâlâ tam olarak var olamamış.. Sıçılmış bir işgal artığını anımsatıyor.. Ahh çocuklar.. Hep kendinizi ifşa ediyorsunuz.. Bizi pek uğraştırmıyorsunuz.. Seviyorum bu huyunuzu sizin.
  1 ... magicovento
 • mahir çayan

  ?.
  Asker-polis katili, affedersiniz k*m*nist bir terörist. Xexo kırdo arkadaşı hüseyin cevahir ile 16 yaşındaki bir kızı rehin almışlardır. Ayrıca suçsuz israil başkonsolosunu da öldürmüştür. Apo kendisine pek hayrandır.. Zaten bu çayan adlı terörist de apo'nun öncülüdür.. Samsunlu bir çerkestir kendisi.. Nedense azınlıkların komünizme yönelmesi, beni pek şaşırtmamaktadır..

  Ogün samast'a, bahçelievler katliamını yapanlara, tip'li gençlerin öldürülmesine 7/24 söven gomanistler, böyle teröristleri şişire şişire bitiremezler.. Çünkü solcu olmak bunu gerektirir.. Bu adam da solcu nihayetinde..

  Solcu zihniyetine göre karşı taraf cinayet işlerse, o kesinlikle katildir, gaddardır. E zaten öyledir fakat solcu biri cinayet işlerse, onun adı devrimcilik ve emperyalizme direnmek olur.. Yerseeeniz.. Solcuların zehirli propaganda taktiği diyoruz buna..

  Ayrıca, bu teröriste sövenler, solcu zekasına göre 6. Filoya secde edenlermiş.. işte solcu zekası maksimum Bu kadar çalışır efem..
  ... magicovento
 • kedipipimi7

  ?.
  Düşük zekâlı kürtçü bir yazar bozuntusu. Kendisine layık olan yer, ekşi sözlük'tür. Yancılık işini de pek iyi kıvırmaktadır maşallah. Kapasitesi bu kadar işte garibimin.
  2 -1 ... magicovento
 • hdpye oy verenlere bir sorum var

  ?.
  Pkk'nın kürtlere zarar verdiğini düşünen enayiler var laan, ahahuh. Pkk olmasaydı, kürtler bu güce asla sahip olamazdı.. Kürtler 200 yıl önce ulusal bilincine erişmiş bir topluluk. Ve de çok zeki olmayan bir topluluk. Pkk'yı terör örgütü olarak görecek kadar, zeki ve vicdanlı değiller.

  Ayrılıkçı türkler fikri uygulandığında, doğuda istedikleri kadar pkk'nın totosunu yalayabilirler.
  1 ... magicovento
 • hdpye oy verenlere bir sorum var

  ?.
  Vallahi benim de bir sorum yok. Benim tek istediğim (bkz: ayrılıkçı türkler) fikri ile bu öşexçi parazitlerin topundan kurtulmaktır.
  ... magicovento
 • magicovento

  ?.
  12. Nesil yazardır.

  Evet, ırkçıdır. Ama şöyle ırkçıdır, Kendi ırkına düşkündür. Türklere rağmen türklüğü ve türkçülüğü sevmektedir.. Irkçılık yapmayayım ayağına, başka ırkların totosunu yalayan ılık türklere de iğrenerek bakmaktadır. Asla duygusal ve romantik bir bakış açısı yoktur. Bütün olaylara realist bir şekilde bakar. Ulusal dayanışmanın çok önemli bir olgu olduğunu ve türklerin de bir an önce bu dayanışmadan nasibini almasını gerektiğini düşünür..

  Siyasal islamcılar gibi siyonist ve amerikan totosu yalayacağına, cihangir solcuları gibi pkk'ya sonsuz biat duyacağına, kendini askerinin postalına önem verir.. Zaten militarist bir görüşü vardır.. Türk ordusuna hayrandır.

  Faşo mudur? Değildir. Faşizmin radikal sağ olduğunu bilir ve bu ideolojiden pek hoşlanmaz. Fakat faşizmin birkaç ilkesini mantıklı bulmaktadır. Onun dışında faşizme ilgisi yoktur.. Nasyonal sosyalizme de.. Bana ne lan elin italyanının, almanının ideolojilerinden.. Mis gibi kemalizm varken, bunlara niye ihtiyacım olsun??

  Ayrıca ben kendime hiç ulusalcı demedim.. Bu kavram benim için hafif kalıyor.. Ben türk milliyetçisi bir atatürkçüyüm. Bundan da çok memnunum. Milliyetçilikle ilgili zibilyon tane şey okudum ve ona göre tercih ettim bu ideolojiyi..

  Ek olarak, solculardan, siyasal islamcılardan ve kürtçülerden zerre hazzetmiyorum.. Onlar da benden hazzetmezler.. Zaten bunu yakın zamanda gördük.. Bayağı canlarını yakmışım..

  Hakkımda olumlu entari giren yazarlara da teşekkür ederim.

  Edit: bu entari çaylaklıkta girilmiştir.
  3 -1 ... magicovento
 • hdp vs hüdapar

  ?.
  Bir sağ bir sol xexo-öşexçi partisinin versusudur. ikisi de cehennemin dibine gönderilmelidir.. Kavgalı gibi görünebilirler ama ikisinin de amacı aynıdır..

  Türkiye'nin k*rd*stan olması ve türklerin yok edilmesi.. Düşünün nasıl bir zagros piçleriyle yaşamak zorundayız..

  Bunlara son vermek için tek yol var,
  (bkz: ayrılıkçı türkler)
  ... magicovento
 • ayrılıkçı türkler

  ?.
  Bazı havhavların havlamasının aksine, etrafımdaki birçok kişiye anlatmaya başladığım fikirdir.

  Bu fikri şu an tartışabilmemiz, resmen türklerin arasında bir devrim yaptığımızı göstermekte. Vadaan bölünmezci salaklara, kürt sevici kızıl sol çomarlarına, dinci ak yobazlara ve bölünmekten adeta bir it gibi parazit öşexçilere (k*rtlere) karşı mücadele ediyoruz. Zaten bu beta ve geri zekalı gruplar, gelecekte bize karşı çalışacaklardır.. Bu fikrin gelecekte, genel mecrada yayınlanması an meselesi...

  Gelecekte ayrılıkçı türkler fikrinin uygulanması için çalışan baş kişilerden olacağım. Türklerle kürtler sonsuza dek birbirlerinden ayrılacaklar.. Kırdoların totosunu yalamayı çok seven ılık türkleri de güneydoğuya yollamaktan zevk alacağım..

  Hele sözlükteki bazı kopyala-yapıştırcı ibne kırdoları bizzat kendi ellerimle trene bindireceğim..

  Bu fikrin uygulanması, milyonlarca türk'ün uyanmasına bakar.. Türklerle kürtlerin ortaklığının bitmesi, kırdoların taşıdığı nüfus cüzdanını elden almakla başlar.. O zerre hak etmedikleri türk vatandaşlıkları ellerinden alınacaktır. Kırdoların hiçbir ağlamasına, yalanlarına, mağduriyetlerine kulak asılmayacaktır.. işte ayrılıkçı türkler böyle kırdo zırlamalarına kanmayacak kadar akıllı, zeki, uyanık ve biraz da acımasız türklerdir.. Asla kordaşlık masallarıyla bizi diğer türkler gibi uyutamazlar..

  Ayrılıkçı türkler, kırdo yani öşexçi-xexo düşmanlarıdırlar..

  Gerçekler bizden yana. Bizim içimiz rahat. Buradaki türklük sorgulayan enayi, uyuyan, bölünmezlik edebiyatı kesen türklerden on kat daha türk'üz. Çünkü türk'ün iyiliğini ve geleceğini gerçekten düşünen sadece biziz..

  Çok değil yakın bir zamanda biz haklı çıkacağız. Burada söylediklerinizi de yiyeceksiniz.
  1 ... magicovento
 • kemalizmin faşizm olduğu gerçeği

  ?.
  Saçma sapan bir önermedir..

  Şu kaypakkaya denen hıyar gomanisti hala ciddiye alanlar var yahu.. O bir terörist.. O kaypakçık, daha kendi ideolojisini bile bilmiyordu ve ağır kürtçüydü.. Büyük ihtimal dersimli olduğu için atatürk'e bu kadar düşmandı.. Ha, sosyalizm-komünizm-marksizm gibi zehirli, dandik ideolojiler, asla ve asla kemalizmle yürüyemezler.. Biz kemalistler bu ideolojilere sonuna kadar karşıyız. Gerçek kemalistlerin de böyle ucube ideolojilerle işi olamaz zaten.. Gomanistler, kemalizmi her daim dejenere etmek isterler.. Fırsat verilmemeli buna.

  Allah aşkına şu sözlükte faşizmi detaylı olarak bilen bir allahın kulu yok mu yahu?? Yazarım diye övünüyorsunuz bir de burada.. Bu sözlüğe yazar olmaktan kolay ne var lan??

  Faşizm aşırı demokrasi düşmanı ve totaliter bir rejimdir.. Kemalizmde halkın egemenliği esas alınır. Kemalizm totaliter bir düşünce değildir. Proleterya diktatörlüğü hayali kuran, salak bir moskof çomarı söylemiş bunu. Bak bak sen.. O kaypak it, tam bir sol goşisti idi.. Radikal solcular kemalizmden hoşlanmaz zaten. Onun faşizmden kastettiği, kesin dersim harekatıdır ahahha.

  Tekrar söylüyorum, kemalizmin faşizmle falan alakası yoktur.. Kemalizmi ılıklar da benimseyemez zaten.
  ... magicovento
 • türkçülük yapmak için safkanlık gerekir

  ?.
  Saçma bir önermedir.

  Azıcık çerkes kanı taşıyan arkadaşım var ve hard türkçü kendisi.. Yalnız türkçüysen, her şeyini türk'e göre ayarlayacaksın. Türkçülük bunu gerektirir.. Ülkemizde yaşayan başka milletler türkçü olabilir mi.. Olabilir ama çok azdır.. Genellikle ülkücülüğe yönelirler böyleleri..

  Şöyle bir şey de var, yedi göbekten türk olan adam, gider kürtçünün hası olur.. Ne yazık ki böylesi çok var anasını satayım.. Genellikle sosisyalistler falan öyle olur. Ben bunları türkçülüğe dahil etmem açıkçası. Aynı şekilde arap hayranı türkleri de.. Böyle mankurtlar yerine, gerine gerine türk'üm diyen lazı, çerkesi, pomağı tercih ederim.
  ... magicovento
 • lenin stalin mao

  ?.
  Milyonlarca insanın kanını dökmüş soykırımcı, katil gomanist diktatörlerdir.. Bizim ebleh gomanistler tarafından çok sevilirler.. Kesinlikle dünyanın en boş solcu grubu bizde..
  ... magicovento
 • kürt denilince akla gelenler

  ?.
  Türkleri güneydoğuya sokmayan ama doğudan batıya çok rahat göç edebilen, devletin içine kadar sızmış, çok güçlenmiş, türkleri din, kardeşlik gibi zırvalıklarla uyutabilmiş öşexçi holk..

  Faydasız, gereksiz, çirkin, parazit iğrenç ırk..
  ... magicovento
 • kemal kılıçdaroğlu nun en büyük başarısı

  ?.
  Kaset kumpasıyla gelip chp'yi kürtçü sol-liboş çizgiye çekmesi ve kemalizmi dejenere etmesidir..

  Bir dk, bunlar başarı değil ki lan.. Adamın kendi zarar resmen.. 9 seçim kaybetti, hala o koltukta aq. Git artık git be..
  1 ... magicovento
 • türk kürt evliliği

  ?.
  Türk halkının özeti falan olmayan evliliktir.

  Sülalemde bir tane kürt yok. Tanıdığım diğer türklerde de yok. Herkesi kendi etrafından ibaret sanma sinsi kırdo.

  Nah mı yollarız? Ayrılıkçı türkler fikriyle türklerle kürtleri ayıracağız. Milyonlarca türkün uyanmasına bakar o iş. Kendine bu kadar güvenme ibne oğlu ibne.

  Ayrıca insanlıktan bahsetmiş öşexçi malum ırk mensubu.. Ahaha. Terör, kaçak elektrik, kan davası, ensest, akraba evliliği, taciz ve tecavüz gibi olayların kırdolarda döndüğünü düşünürsek, bunlar insan görünümlü primat bayağı. Bunları kardeş olarak gören aklınıza tüküreyim sizin. Şu çirkin yaratıklara olsa olsa goril denilebilir..
  1 ... magicovento
 • türk kürt evliliği

  ?.
  Sanıldığının aksine 1000 yıldır yapılmayan evlilik türü. Kürtler 500 yıldır bu ülkedeler.. Kürtlere yağ çekeceğim diye götünüzden element uydurup durmayın.

  Çok gereksiz bir evlilik türü. Asla tercih etmem. Gerçi ben normalde tüm evliliklerden nefret ediyorum.
  ... magicovento
 • şeriatın ayak seslerinin yaklaşması

  ?.
  O iş öyle değil. Ayaklar baş olamaz. Kırarız o ayakları yoksa.. Bazıları bu ülkeyi iran veya afganistan sanıyor.. Özgürlüğümüzü kimseden almadık, özgürlüğümüzü de üç beş deve sidikçisine yedirmeyiz evelallah.
  ... magicovento
 • ahmet kaya vs hazal kaya

  ?.
  Hazal kaya'nın alacağı versus. Hazal kaya apocu değildir.
  ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum