• erkekte 158 cm boy çok mu kısa sorunsalı

  7.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138633/+
  1 ... magicovento
 • türküm diyemeyenlerin yeni jargonu osmalı torunym

  12.
  Doğru bir tespittir. Devşirme civelek taburu mensupları, kendilerine neden Türk desinler ki? Türklük mertebesine herkes eremiyor işte.. Osmanlı torunuyum diyip gazla şişinmek daha kolay geliyor bu çomarlara..
  1 -1 ... magicovento
 • arapları rahatlatmak için atatürk ü kaldırdık

  3.
  Bir ingiliz liderinin nişanını koysalardı, araplar bayıla bayıla alırdı o nişanları.. Malum araplar, ingilizlere köpeklik işini iyi kıvırırlar.. Elin deve sidikçisi arabının atatürk'ü sevmemesini normal karşılarım. Ben de bunların en ünlü şahıslarını bile sevmiyorum..

  Asıl sorun soyu Türk olup da ruhunu araplara satan, Atatürk düşmanı ak-yobazlarda.. Bu yobazların da araplarla yaşaması gerekirken, geleceğimizi mikme kudretine sahipler ne yazık ki.. Bu ümmetçilik denen palavranın gelmişine geçmişine tüküreyim.. Başımıza ne geldiyse bu palavra yüzünden geldi..
  3 ... magicovento
 • devenin idrarını içen insan

  3.
  Menzilci veya Nakşibendili olması muhtemeldir.
  3 ... magicovento
 • atatürkü sevmek zorun damıyız

  3.
  Sen önce yazım yanlışı yapmamayı öğren. Ondan sonra soru sorarsın..

  illa cevap istiyorsan, senin gibi mankurtlaşmış arapların sevme zorunluluğu yoktur. Türklük bilincine gerçekten sahip olan ve vatanına bağlı bir insanın sevmesi gerekir diye düşünüyorum. işte burası seni ilgilendirmiyor..
  6 ... magicovento
 • gök gürültüsünden korkan ateist

  2.
  Normal bir ateisttir. imana geleceğini pek sanmıyorum. Vallaxi ben Apateistim, Yıldırım belirirken yakından izlemişliğim vardır. Zerre korkmadım. Hatta eğlenceli bulmuştum..
  ... magicovento
 • kürtçülerin algıları

  2.
  Kürtler için Yeşil Kart, çocuk yardım parası, kaçak elektrik, sosyal yardım, terör tazminatı ödeyen türkler ezilmiyor galiba.. Yahu adamlar ülkede cumhurbaşkanı bile oldular ama ezildik numarası çekiyorlar pes ya pes.. Bunları Suriye, iran adam yerine bile koymuyor.. Ya bunların ezildik numarası, türklere vicdan yaptırma stratejisinden ve iyice her yere kök salma isteklerinden kaynaklanıyor..

  Kürt oğlu kürdüm seni burada yaşatmam diyen kürt hanzosunun haberi medyada bile yer bulmadı.. Kürdofil sol medya bunların yanında. Meclisin yarısı kürt ve kürtçü.. Gerçekten ezilselerdi, görürlerdi ebelerini. Bunlara zerre acımıyorum. Acıyanlar da bunların nasıl her yerde domuz gibi kadrolaştığını, zenginleştiğini bilmiyordur, net.
  2 -1 ... magicovento
 • hdplileştiremediklerimizden misiniz

  2.
  Asıl anlamı herkesin faşist, statükocu, vesayetçi, militarist, postalcı diyerek sindirmeye çalıştığı, milliyetçi bir kemalist misiniz sorusudur.

  Ilık götlü cihangir entellerini ilgilendirmeyen sorudur ayrıca.
  1 ... magicovento
 • erdoğan ülkesi için mükemmel işler yapıyor

  4.
  Bangladeş gibi dandik bir ülkenin bakanının söylemidir. Az kaldı, biz de Bangladeş olacağız zaten onun sayesinde. O yüzden övmüş belli ki.
  ... magicovento
 • mb isimli cocugun anilari

  108.
  Cihangir solcusu kavramının ete kemiğe bürünmüş hali olan yazar. Çakma enteldir.
  4 ... magicovento
 • kokaini eleştirip alkol kullanmak

  4.
  Benim yaptığımdır. Alkolü arada sırada kullanıyorum ve bağımlısı değilim.. Yani ayyaş kategorisinde değilim. Kokaini kullansam, büyük ihtimal bağımlısı olurum.
  -1 ... magicovento
 • alkol tüketen kişilerde görülen beyin uyuşukluğu

  6.
  Alkol kullananları kafaya takıp, herkesin kendi değerlerine göre yaşamasını isteyenlerin beyinleri kadar uyuşuk değildir alkol kullananların beyni.

  Hayır seninki yeşilaycılık da değil ki bunu asla küçümsemem. Seninki takıntı ve her şeyi en iyi ben biliyorum kafası. Bu huyundan en kısa zamanda vazgeçmeni dilerim.
  2 ... magicovento
 • otaku türk

  2.
  Büyük ihtimal kayıt olacağım sözlüktür. Anime/manga muhabbetinin geçtiği her yere varım. inşallah berserk okuyan yiğitleri bulurum..
  1 ... magicovento
 • frank lucas

  358.
  Gerard butler'i çok seven dini bütün bir arkadaşımız. Cuhape zihniyetinden çekmediği kalmamıştır. Uzun adam sevdasıyla kongrelerde covide meydan okuduğu söyleniyor.. inşallah kendisine covid bulaşmaz.. Covide çok üzülürüm..
  1 -1 ... magicovento
 • atatürk kabartması devlet nişanndan neden çıkarldı

  4.
  Elin deve sidikçisi arabının Atatürk'ten rahatsız olması normaldir. Katil soydaşları kuteybe'yi falan ister onlar..

  Ar*Bı geçtim, onların da ne mal olduğu bellidir zaten.. Bunlara yüz veren, kaynaklarımızı bunlara peşkeş çeken, bunların totolarını yalamaktan zevk alan malum şahıslarda asıl suç.. Malum şahısların araplardan farkı yoktur zaten.. Onlar Türk değil, Arap.. Araplarla Atatürk düşmanlığı konusunda anlaşmışlar işte. Malum şahısların anavatanı da arabistan'dır. Keşke çomarlarını da alıp arabistan'a defolup gitseler..
  3 ... magicovento
 • atatürkçüleri çıldırtacak bir şey bırak

  41.
  Bir Atatürkçü olarak bu görsele çıldırıyorum, bitiyorum resmen.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138562/+
  -1 ... magicovento
 • şeriatçıları çıldırtacak bir şey bırak

  15.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138552/+
  5 ... magicovento
 • terörden uzaklığıyla bilinen selahattin demirtaş

  11.
  Ayşenur Arslan denen pkk sevici çakma hümanistin boş bir sözüdür. Selo'nun pkk ile bağlantısı olduğunu yedi düvel biliyor.. Bu pkk'lı şerefsizler de çok utangaç oluyor, bir türlü pkk'lı lafını sindiremiyorlar.. Pkk'lıya pkk'lı denir. Yani göte göt denir.
  2 ... magicovento
 • bıçak çatalla yemek yiyen batı özentisi tip

  2.
  Yemeğini kolayca bölmek isteyen insan, elbette bıçak kullanır. Bunun batı özentiliği ile ne alakası var yahu?? Bu dinci tayfa da kendileri gibi davranmayan herkesi batı yalakası sanıyor.. Halbuki bunların öncülleri ingiliz ajanlığı yapıp duruyordu.. Herkesi kendiniz gibi sanmayın bir zahmet.
  1 ... magicovento
 • chpnin şrınaktaki seçim aracı kürtçe şarkı

  7.
  Y-chp'nin sıradan hareketlerinden biridir. Serok Ahmet'le aynı kafadan bunlar.. Çözüm süreciyle en büyük kürt partisi olduğunu kanıtlayan Akp'nin ardından şimdiki CHP gelir.. Ortamlarda atatürk'ün partisi dersin, kim anlayacak..
  2 -2 ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum