• das kapital okurken coca cola içmek

  5.
  bir g*manist olarak zevkle yaptığım eylemdir. kapitalizm ve sosyalizm soslu cipsi de yanında hapur hupur yerseniz aldığınız zevk daha da artar.
  ... magicovento
 • range rover a binen türbanlı

  1.
  kocası zengin bir kürt, rizeli ya da trabzonlu olan bir müteahhittir.
  ... magicovento
 • çin virüsü

  30.
  trump reisin bulduğu güzel bir sözcüktür. baş belâsı çin'e ayarı vermiştir. dik dur sarı adam. yiğit alaman beyi. biliyoruz yoruldun ama bu millet seninle!
  ... magicovento
 • adalet ve kalkınma partisi

  4837.
  adalet ve kalkınmaya hiçbir alâkâsı olmayan, türk milletini bin parçaya bölen, siyasal islamı ülkeye yayan, tarikâtları azdıran, bitmiş pkk'nın güçlenmesine neden olan, çözüm süreci denen hainliği yapan, ülkemizi dünyaya rezil eden, diplomasiden, ekonomiden, eğitimden gram anlamayan, fetö terör örgütünü başımıza belâ eden, 8 milyon suriyeliyi, daha bir sürü ortadoğu barbarını ülkeye musallat etmiş olan, türkiye'yi maddî-manevî olarak bitiren, şu anda ne yazık ki iktidarda olan partidir. türk düşmanı arapçıların oluşturduğu bir partidir. herhangi bir gelişmiş ülkede seçime girseler %0.22 bile oy alamayıp kurulduğu gibi kapanırdı. tek temennimiz yaptıklarının bedelini ağır bir şekilde ödemeleridir.
  1 ... magicovento
 • kenan evren

  1520.
  sol terör örgütlerinin ülkede cirit attığı, sağcının solcunun birbirini kestiği, sürekli katliam yapıldığı, ekonominin bozuk olduğu, 6 ay boyunca cumhurbaşkanı seçilemediği, koalisyon bile kurulamadığı, bir dönemde 12 Eylül 1980 tarihinde darbe yapmak zorunda kalmış, asker kökenli yedinci türk cumhurbaşkanıdır. kendisi o dönemin hükümetini uyarmıştır ama hükümet ciddiye bile almamıştır. döneminde hem sağcılar da hem solcular da işkence görmüştür. iki yüzlü sol medya sürekli mağduriyet kasıp kenan evren hakkında yalanlar atmaktadır. solcuların sadece sürekli bize işkence yaptı ühüü diye ağlaması saçma bir mağduriyetten ibarettir. sağcılar da mamak'ta işkence görmüştür. siyasal islamın önünü açan ise, amerikancı obez turgut özal'dır. kenan evren olduğu da yalandır. bugün sövülen bu adam, %92 oyla cumhurbaşkanlığını ve anayasasını kabul ettirmiştir. bizim iki yüzlü halkın neredeyse hepsi bu adama oy vermiştir. döneminde halk tarafından gayet de sevilen, vatansever, atatürkçü bir askerdir. hataları da günahları da vardır ama tamamen günah keçisi ilân edilmesi avam solcuların pisliklerini kapatmak istemesi çabasından kaynaklanır. ayrıca, bizim çocuklar başardı yalanı da pkk'ya bayılan, fetöcü, kanı bozuk mehmet ali birand'ın yalanıdır. bu söze dair herhangi bir kanıt yoktur.
  3 -2 ... magicovento
 • akp çocukları

  49.
  kavgada bile söylenmeyecek bir hakarettir. bu durum çok kınanır.
  ... magicovento
 • namaz kıl sigarayı bırak diyen sevgili

  10.
  eğer sevgilim böyle olursa anında şutlayacağım sevgilidir. sevgilim de olsa kimse benim tercihlerime karışamaz dedirtir.
  ... magicovento
 • namaz kıl sigarayı bırak diyen sevgili

  9.
  eğer sevgilim böyle olursa anında şutlayacağım sevgilidir. sevgilim de olsa kimse benim tercihlerime karışamaz dedirtir.
  1 ... magicovento
 • cumhurbaşkanına o çocuğu diyen yazar

  10.
  bu sözlükte ona buna iftira atmayı adet edinmişsiniz. karşınızda dursa bir bok diyemeyeceğiniz adamlara buradan sallamayın. akıllı olun.
  ... magicovento
 • nakit hatipoğlu

  5.
  "insanlara şükredin" diyip her ramazan fakirlerden paraları cukkalayan bir din tüccarıdır. kendisinin bir sürü oteli vardır. din sömürüsü yapmaya bayılır. benim zenginliğim için alttan alttan sizin kandırılmaya ihtiyacınız var, der.
  ... magicovento
 • din iman kitap

  5.
  siyasal islamcı üçlemesidir. yıllardır böyle böyle diyip mağduriyet kasıp, insanları birbirlerine düşman ederler.
  ... magicovento
 • kendisi gürcü karısı arapların piç olması

  7.
  türk düşmanlığı yapar, bağıra bağıra gürcüyüm der, türklüğü kabul etmez, bizim paralarımızla kendini zengin eder, arap milliyetçiliği yapar, terörist imamlara bayılır. türk askerinin onurunu ezer böyleleri.
  ... magicovento
 • nijerya da halkın gıda depolarını yağmalaması

  8.
  yıl 2023. halk mağazaları, ambarları, marketleri yağmalıyor. türk polisi de maaşları ödenmediği için olaylara müdahale etmiyor.
  ... magicovento
 • kemalist görmek is te mi yo rum

  7.
  yallah pensilvanya'ya dedirten saçma bir söz. değerli imamcığınız orada bekliyor dedirtir.
  ... magicovento
 • fetocu akapeliler

  4.
  gandırıldık diyen akabelilerdir. akabelilerin çoğunluğudur. fetö'nün amk diyerek bizi yemeye çalışmaktadırlar.
  ... magicovento
 • avrasyacılık

  44.
  türkiye için boş bir hayalden ibarettir. rustan, çinliden bize hayır mı gelir dedirten saçma bir akımdır. rusya'nın, çin'in nasıl ülkeler olduğu bellidir. bizim yönümüz, her daim batı olmalıdır. istediğiniz kadar gapitalistler, gapitalizme hayır, nato'ya hayır diyin. gerçek ayan beyan ortadadır. medeniyetin beşiği şu an batıdır. uzun yıllar da öyle olacaktır. geçmişte ne olduğu artık önemli değildir. şimdiye ve geleceğe bakmamız gerekmektedir.
  ... magicovento
 • a haber

  1757.
  ağır yandaş olan, 5 dakika bile izlemeye dayanılamayan, sürekli yalan haber yapıp manipülasyonun dibine vuran bir kanalımsıdır. sürekli akabe'yi mağdur gösteren haberler yapmaktadır çünkü mağduriyetin bu ülkede çok işe yaradığını bilirler. adını dahi bilmeye gerek duymadığım kepçe kulaklı, koca kafalı bir haber spikeri bozuntusu imamoğlu'na ağza alınmayacak şeyler söylemiştir. kanal bile demeye dilimiz varmıyor diye tiksindirir. çalışanlarıyla, spikerleriyle, ana binasıyla birlikte cehennem olsunlar dedirtebilen bir kanal bozuntusudur.
  ... magicovento
 • johnny depp

  1037.
  dünyanın en iyi oyuncuları arasında gösterilen, 9 haziran 1963 doğumlu abd'li bir abimizdir. karayip korsanları serisi, the libertine, from hell, the ninth gate, finding neverland, ed wood, edward scissorhands, what's eating gilbert grape, public enemies, benny and joon gibi güzel filmleri vardır. yarı kızılderilidir. bu yönünü öne çıkartır. aşırı yakışıklıdır. yanılmıyorsam iki kere dünyanın en seksi erkeği seçilmiştir. kaptan jack sparrow karakteriyle ölümsüz olmuştur. tiksinme ve korku mimikleri çok sevimlidir. kendisi her kılığa girebilir. maalesef ki alkol ve uyuşturucu bağımlılığı vardır. iki çocuğu vardır. çocukları sevindirmek için kaptan jack sparrow kılığıyla hastaneye gitmiştir. yardımseverdir. ana dili ingilizce dışında fransızca da bilmektedir. rock müzik hastasıdır. hatta grubu da vardır. turneye çıkar. marilyn manson'la dosttur. amber heard denen goldigger depp'e beni dövdü diye iftira atmıştır. sonra da depp'in kendisini dövmediği ispatlanmıştır. heard'ın kendisine attığı iftira sebebiyle depp, ona dava açmıştır. ilahi adalet yerini elbette bulacaktır dedirtir.
  ... magicovento
 • 1 dolar 1 lira olsa akp ye oy verir misiniz

  46.
  kesinlikle hayır olan cevaptır. yaptıklarını daha unutmadık dedirtir.
  ... magicovento
 • burhan altıntop

  612.
  avrupa yakası'nın en komik ve en iyi karakteridir. "ben de nişantaşı çocuğuyum, beni de aranıza alın" demesi kahkahalar attırır.
  ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum