• sözlük aktrollerine bir duyuru

  2.
  yarmış duyurudur. bu duyuruyu ciddiye almaları şiddetle tavsiye edilir.
  ... magicovento
 • stoya beyazı

  22.
  beyaz ırkın nadide bir örneğidir. keşke pornocu olmasaymış dedirten birinin beyazlığıdır.
  ... magicovento
 • kılıçdarist kişilik bozukluğu

  2.
  uzun adamistlik kadar beter olan bir kişilik bozukluğudur. kılıçdar'ın yaptıklarını eleştirince megri megri, habur kapısı diye kendilerini haklı çıkaracaklarını sanırlar. karşı tarafa iftira atmaya bayılırlar. sözlükteki lobileri güçlüdür. hepsi birer kronik sol çomarıdır. herkese faşo yaftası yapıştırıp insanları sindirmeye çalışırlar. manipülasyon güçleri yüksektir. canan'a, sezgin'e, özel'e, şafak'a, eren'e bayılırlar. hadepeliler en iyi arkadaşlarıdır.
  1 ... magicovento
 • kemal kılıçdaroğlu vs devlet bahçeli

  4.
  ikisi de koltuklarına yapışmış diktatördür.

  ikisi de sürekli uzun adama yenilmiştir. uzun adamdan tek farkları budur.

  biri partiye kürt ve ermeni milliyetçilerini doldurarak atatürk'ün partisinin şanını mahvetmiştir. uzun adam ağır sünniciyse diğeri de ağır alevicidir. bu adam partinin y-chp ve cexâp diye adlandırılmasına neden olmuştur. zaten kendisi de kürtçüdür.

  diğeri ise yıllardır eleştirdiği uzun adama ve yine kendine zürriyetsiz diyen uzun adama, sırf koltuğunu kaybetmemek için teslim olmuştur. kesinlikle türkçü değildir.

  biri partideki gerçek atatürkçüleri ve ulusalcıları partiden ihraç etmiştir. diğeri de gerçek milliyetçileri ihraç etmiştir.

  ikisi de antipatiktir. ikisi de türk siyasetinin kamburlarından biridir. bugünleri yaşamamızda payları büyüktür.

  birisi açık açık uzun adam fanatikliği yapar, diğeri alttan alttan yapar.

  ikisinin de saçma söylemleri vardır. biri atatürk'ün sözünü söyleyememiştir. diğeri de doğru dürüst konuşamaz, bunaktır.

  yani al birini vur ötekinedir.
  ... magicovento
 • aleyna tilki vs ahmet kaya

  90.
  aleyna tilki'nin alacağı versustur. çünkü o da bu vatanın evladıdır. ahmet kaya için aynı şeyi, belgelere dayanarak söyleyemeyiz.
  ... magicovento
 • türkiyeli

  110.
  bölücülerin ve onlarla yürüyen sol çomarlarının uydurduğu bir kavramdır. anayasamıza göre türkiye'de doğan, yaşayan türk vatandaşlığı olan herkes türk'tür. avrupa'daki ülkelerde de bu böyledir. türklüğü utanılacak bir şey sananların, türk'e düşman olanların fikirleri hiçbirimizi ilgilendirmiyor. biz anayasaya bakarız, sizin dandik fikirlerinize değil. kendinize türk demek zorunda değilsiniz, ama bize de bu fikri dayatmaya hakkınız yoktur. zaten kimliğinizde de pasaportunuzda da bu yazacaktır. türk ismini beğenmeyenler, yallah başka ülkelere dedirtir.
  ... magicovento
 • atsız ırkçı olabilir ama şiirleri çok güzel

  2.
  bir gerçektir. geri gelen mektup şiiri çok güzeldir özellikle. bu adama ırkçı yea diyenler ahmet kaya'yı öve öve bitiremiyor nedense. bölücü olsaydı el üstünde tutulurdu dedirtir.
  ... magicovento
 • dışlanmak

  58.
  hem ilkokulda, hem lisede, hem üniversitede yaşadığım olaydır. bir zaman sonra normalleşiyor ve umrunuzda olmuyor. hatta kötü insanlardan uzak durmanızı sağlıyor. yani mağdur olacak bir durum yoktur.
  2 ... magicovento
 • içinden geçeni söyle

  78.
  iki yüzlü insanları tokatlamak istiyorum.
  ... magicovento
 • turkland

  9.
  iskandinav sagalarına göre iskandinav mitolojisinin baş tanrısı odin'in geldiği yerdir. ayrıca turkey kelimesi yerine kullanılsa ne güzel olur dedirtir. şu hindi esprilerinden kurtulurduk diye iç geçirtir.
  -1 ... magicovento
 • dini kullanarak para kazanan karaktersiz insanlar

  8.
  siyasal islamcılardır. televizyonlarda program yapıp paraları cukkalayarak şükredin diyerek, saçmalayan hocalardır. vergilerimizi abuk subuk işler için harcayan diyanet işleridir. bunlardan yakamızı kurtaramadıkça gelişemeyeceğiz.
  -1 ... magicovento
 • ahmet kaya nın şehitle leşi aynı kefe koyması

  5.
  buna rağmen kronik sol çomarları bu adamı savunmaya devam edecektir. hümanizm, politicik doğruculuk ülkemizi ele geçirmiş durumdadır. bu apo'cuyu savunan herkes bize göre türk düşmanıdır. türkiyeliliği savunan ucubeler bize faşo diyince bu adam hakkındaki düşüncelerimizi değiştiremeyecektir. çünkü sizin gibi yanar döner değiliz. ideolojilerimizi put yapmadık. sizin barzo sevdanızı sonuna kadar eleştireceğiz.
  -1 ... magicovento
 • günün sözü

  11538.
  bu dünya, hayır diyebilenlerin dünyasıdır.
  ... magicovento
 • yılmaz güney

  663.
  cihangir solcularının öve öve bitiremediği, bir savcı katili eşkıyadır. eski eşi nebahat çehre'nin başına bardak koyup atış denemesi yaptığı bilinmektedir. karısını dövdüğü, vajinasına yılan sokmaya çalıştığı da bilinmektedir. kronik sol çomarlarının barzo sevdası bitmez dedirtir. gerçekten çok çirkindir ama kral falan değildir.
  2 -2 ... magicovento
 • ahmet kaya

  4435.
  almanya'daki konserinde valla biz apo'yu özledik diyip oradaki pkk'lılara gaz veren, ben arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım diyen, ingiliz erkeklerinin %99'u ibnedir gibi içi boş bir beyanda bulunan türkücü kişilik. kendisinin üsul erkân bilmeyen bir hırbo olduğu kesindir. kronik sol çomarları bu adamı eleştirene faşo diyip kafa ütülemektedir. asıl bunlar sol faşizanıdır. kendisine tepki gösterilince vatansever bir kişiliğe bürünmüştür. iki yüzlü olduğu bellidir. megri megriciler kendisini çok sevmektedir. şarkıları umrumda olmayandır. ağlak türkü dinleyeceğime adam gibi doom metal dinlerimdir.
  ... magicovento
 • nikol paşinyan

  9.
  ermenistan başbakanıdır. zavallı bir heriftir. türk düşmanıdır. ruslardan umduğu yardımı da alamamıştır. tez vakitte yok olsun.
  1 ... magicovento
 • cüneyt arkın

  523.
  filmleri nesillerden nesillere aktarılan, türk milliyetçisi, vatansever bir yeşilçam aktörüdür. en yakışıklı türk erkeklerinden biridir. nogay tatarıdır. asıl mesleği çocuk doktorluğudur. battal gazi'dir, kara murat'tır, mafya babasıdır, değerlerini savunan bir polistir, fedakâr bir babadır. filmlerinde çoğu rolü oynamıştır. gençliğinde alkol sorunuyla uğramıştır. filmlerinde pek dublör kullanmamıştır. bu yüzden hastaneye kaldırılmışlığı da vardır. en önemli aktörlerimizden biridir. hatta bana göre ilk beştedir.
  ... magicovento
 • huzurevi çalışanının tecavüzüne uğrayan kadın

  16.
  şerefsiz, kahpe, kanı bozuk bir oçun yaptığı eylemdir. yerin altına girin ulan artık. yeter be.
  ... magicovento
 • türk bayrağı

  483.
  dünyada eşi benzeri olmayan, en şanlı, en asil bayraktır. türk'ün gücünü temsil eder. sadece ve sadece türk milletine aittir. kendini türkiyeli olarak gören soysuzlara değil. o, göklerde dalgalandıkça biz varız. biz varken o göklerde dalgalanacaktır. indirmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. eğer buna kalkışacak olursanız size ancak direği verilecektir.
  1 ... magicovento
 • çaylaklık süresi

  139.
  ikinci günümdeyim. harbiden kabir azabı gibi bir süredir. ne zaman bitecek bu dedirtir.
  ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum