• sözlükteki türk milliyetçileri

  75.
  benimdir. sonuna kadar atatürkçülüğü ve türklüğü savunuyorum. zoruna gidenler varsa ben de dahil olmak üzere bu insanları donuzlayabilirler. bizi faşist ilan eden kıt zekâlılar asıl faşisttir. bizi ırkçı, faşist diye manipüle etmeyi, rüyanızda görürsünüz ancak dedirtir. ayrıca dünyanın gelişmemiş ya da gelişmiş ülkelerinde milliyetçiler vardır. bu normaldir. türkiye'de türk milliyetçiliği yapılması kadar normal bir şey yoktur. asıl saçma olan şey türkiye'de kürtçülük yapılmasıdır. bizim hedefimiz milletimizi ileriye götürmektir. ulusal bilincimizi yok etmeye çalışanlara karşı mücadele etmektir. halkların kardeşliği goygoyu bizi ilgilendirmiyor. amacımız da diğerlerini bastırmak, yok etmek değildir. milliyetçileri düşman göreceğinize keşke içimizdeki hainleri düşman görebilseydiniz diye yakınıyoruz.
  ... magicovento
 • devlet bahçeli nin unutkanlığı

  3.
  bunadığı için unutması olayıdır. gözlerini nasıl açabiliyor diye sordurur.
  ... magicovento
 • cumhuriyet bayramı kutlamalarına yasak getirilmesi

  22.
  90 yıllık reklam arası sona erdi diyen adamların koyduğu yasaktır. böyle yapınca cumhuriyet tutkumuzun yok olacağını düşünüyorlar ama yanılıyorlar. cumhuriyete daha da sıkı tutunuyoruz. en azından bu pandemi ortamında herkes kendi çapında bu bayramı kutlayacaktır. buna da engel olamazlar dedirtir. biz cumhuriyetin evlatlarıyız!
  ... magicovento
 • siyasal islam rüyasının çöküşü

  3.
  elbette çökecektir. insanlar artık okuyor, araştırıyor, sorguluyor. bu düzeni istemiyor. teknoloji çağındayız, dünya değişiyor. değişmeyen tek şey değişimdir. değişime ayak uyduramayan milletler yok olur, gider.
  ... magicovento
 • hani çocuklara tablet dağıtılacaktı ne oldu o iş

  8.
  boşver kardeşim, çay iç. rize çayı ama en hasından. dert, sorun, keder kalmıyor valla.
  ... magicovento
 • coğrafya kaderdir

  63.
  doğruluk payı yüksek olan bir söz. ama yine de içinizde bir vatan sevgisi vardır. bunu düşündüğünüz için üzülürsünüz. bize bu sözü söyletenler utansın.
  ... magicovento
 • günün sözü

  11532.
  insanın, kafasının karışması iyidir. insan bir kafası olduğunu anlar.
  ... magicovento
 • parabola

  42.
  harika bir tool şarkısıdır. hatta dünyanın en iyi şarkıları arasında yerini alabilir. parabol+parabola adlı iki bölümden oluşur. böyle dinlenmesi tavsiye edilir. all this pain is an illusion sözüyle noktayı koymuştur.
  ... magicovento
 • türklerin en büyük şanssızlığı

  21.
  vatan hainlerinin bol olması ve bunlara konuşma hakkı verilmesidir.
  ... magicovento
 • berserk

  61.
  gelmiş geçmiş en iyi mangadır. çizimleri insanı hayran bıraktırır. kentarou miura mangakasıdır. germen mitolojisinden esinlenilmiştir. mangaka archları çok geç çıkarmaktadır. mangaya ait tek sorun budur. 97 yapımı animesi de vardır. manganın küçük bir kısmını kapsar ama izlenebilir. yeni çıkan animesinin çizimleri çok kötüdür. izlenilmemesi tavsiye edilir. eğer mangaları okumayı çok seviyorsanız bu mangayı okumak mangaları olan bakış açınızı değiştirecektir. karakterleri, gats, griffth, casca, iskelet şövalye, zod, schirke, skidro, farnese'tir. tanrının eli denilen kavram, 5 tanrıyı temsil eder. şiddetle okunulması tavsiye edilir.
  ... magicovento
 • arapların türk düşmanı olması

  1.
  bir realitedir. hem tarihî gerçekler, hem de bugünkü davranışları bunu göstermektedir.
  ... magicovento
 • madonna

  515.
  popun tanrıçası olan pop duayeni. lady gaga'ya büyük esin kaynağı olmuştur. true blue, ray of light, confessions on a dance floor, like a prayer, bedtime stories, erotica gibi pop tarihine damga gibi düşmüş, aşırı iyi albümler çıkarmıştır. sahne şovları bir harikadır, çok eğlencelidir. en kötü albümü mdna olmasına rağmen masterpiece gibi güzel bir şarkıyı bandırır o albüm. en kötü şarkısı da bitch i'm madonna'dır. iki çocuğu vardır. annesi fransız, babası italyandır. katoliktir. ama like a prayer klibi yüzünden papa tarafından aforoz edilmiştir. yaşına rağmen çok atletiktir. bunu da yaptığı spora borçludur. siyasete bulaşmasa bir de saçma sapan hareketler yapmasa şeker kadındır.
  ... magicovento
 • vikings

  775.
  ilk 3 sezonu harika olan, 4. sezonda düşüşe geçen, diğer sezonları da pek iyi olmayan, avrupa'nın en barbar savaşçılarını anlatan tarihî bir dizidir. dizi, vikingleri anlatır ama dizinin bel kemiği ragnar lodbrok'tur. iskandinav mitolojisini iyice anlamak için izlenmelidir.
  ... magicovento
 • bae prensi muhammed bin zaid in fransa açıklaması

  3.
  puhahaha arap kancılıklığını bir kere daha gösteren bir söz. aynen araplar din kardeşimiz, ümmeeet aynen. devam edin böyle. tarihte nasıl sırtımızdan vurdularsa yine aynısını yapıyorlar. tarih tekerrür etti.
  ... magicovento
 • tayyipin suudi arabistan a laf söyleyememesi

  2.
  sözde gürcü, özde arap olduğu içindir. uzun adam, gelmiş geçmiş en büyük arap milliyetçisidir. arabistan ona göre kutsal bir yerdir. çocuk arap prensin elini öpen birinden bahsediyoruz.
  ... magicovento
 • avrupalıların türkleri arap zannetmesi

  2.
  türkiye'ye arapların dolmasından, türklerin arap gibi giyinmesinden ve avrupalıların cahilliğinden kaynaklanır. mesela, bir avrupalı türkiye'nin turistik bölgesinde deve görüyor, anam bunlar arapmış diyor. araplarla ilgili kafasında deve kavramı var çünkü. avrupa'daki türkler de olur olmadık şeyler yaparak adını çıkartıyorlar. araplarla veya ortadoğulularla bağdaştırılıyorlar. arap kültüründen uzaklaşabilen türk çok az artık.
  ... magicovento
 • avrupalı kafatası

  3.
  uzun kafa yani adı dolikosefaldir. türklerin kafatası ise koca kafa olarak adlandırılan, balon tipli brakisefal kafatasıdır.
  ... magicovento
 • diyarbakır da töre cinayeti

  21.
  2020 yılında hâlâ kürtlerin töre cinayetleriyle uğraşıyoruz dedirten haberdir. bu halkta medeniyetin zerresi yok. hiç kusura bakmayın. gittiği her yere ilkel yaşam tarzlarını götürüyorlar. bunu da söyleyince ırkçı ilan ediliyoruz. herkes sizin gibi pembe g*tlü değil ki amk. gerçekçi düşünemiyorsunuz. töre kavramları bile bizden arak zaten. ama kürt töresiyle türk töresinin hiçbir alakası yoktur. töre diyince insanların aklına böyle şeyler gelmeye başladı ne yazık ki.
  ... magicovento
 • islamla şereflenmemiş insan

  14.
  gayet normal bir insandır. dünyada böyle milyarlarca insan vardır. onlar şerefsiz mi diye sordurur.
  ... magicovento
 • atatürk ne yaptıysa doğrudur anlayışı

  8.
  bu ne yaptıysa doğrudur anlayışı değil, yaptıkları ortadadır. biz onun fikirlerini, ilkelerini benimsiyoruz. yahu bu adam ömrünü türk milletine adamış, ömrünün yarısını savaş meydanlarında geçirmiş biri. bize bu ülkeyi hediye etmiş. bu ülke için en büyük eserim diyor. siz ise bu işi tapmaya götürüyorsunuz. atatürk'ün tek yanlışı kendine iyi bakamaması. onda da devletin başında olmanın getirdiği stres vardır. savaş meydanlarında bu vatanın evlatlarının öldüğünü gördü bu adam. belki de psikolojisi yerlerdeydi ama insanlara belli etmedi. otopsi yapılırken bile vücudunda bir sürü yara çıkmış. öf yaa din hakkında şunu demiş. e bu değerini kaybettirir mi? hayır. insanlar o dönemde dinini gayet de yaşıyordu arkadaşlar. saçmalamayın lütfen. bizimki tapmak değil, çok sevmek. bugün eleştirilmesi gereken insanlar, siyasal islamcılardır. bu halde yaşamamamızın sorumlusu onlardır. onları eleştirebilin, belki atatürk'e sıra gelir.
  ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum