• eve ekmek götüremiyoruz diyen esnafa rtenin cevabı

  22.
  kara mizahta on numara olan uzunun söylediği söz. kendisi sarayda gününü gün ederken bunu söylemesi elbette dalga geçtiğinin kanıtıdır ve hâlâ bu adam çok yüksek oy almaktadır. bunun sonu nereye varacak dedirtir.
  ... magicovento
 • pkklıları komple yakma gerekliliği

  18.
  insanların canını ve malını alan, ormanlarımızı yakan bu kahpe evlatlarının cayır cayır yakılması gereklidir. başbuğ atatürk fazla merhamet vatana ihanettir diye boşuna dememiştir. ilk önce apo canisinden başlanmalıdır. hatay'ın intikamı kanlı bir şekilde alınmalıdır. oradaki ağaçlarımız bu pislik kekolardan iki yüz kat daha değerlidir.
  ... magicovento
 • yaşasın halkların kardeşliği

  83.
  daha devlet bile kuramayıp onun bunun vatanında yaşayarak milliyetçilik yapmaya çalışan mezopotamya artıklarının enayileri kandırmak için söylediği içi boş bir slogandır. teröriste gerilla diyip de türk askerine soykırımcı diyen pislikler bizim kardeşimiz olamaz dedirtir. tanrı düşmanın mertini versin ne diyelim diye yakındırır.
  ... magicovento
 • türkiyedeki suriyelilerin fransa karşıtı eylemleri

  8.
  yakında başımıza bela olacak bir milletin yaptığı protestolardır. malımıza, canımıza zarar vermeyin, gidin ülkenizde yapın eyleminizi dedirtir.
  ... magicovento
 • gatts

  21.
  berserk'in adlı manganın efsane, taşaklı baş karakteridir. dragonslayer kılıcına kurban dedirtir.
  ... magicovento
 • ziya gökalp

  364.
  türkçülüğün babası olan, türkçülüğün esasları kitabında bizim yolumuzu açan büyük türk şairi ve yazarıdır. başbuğ atatürk'ün fikir babasıdır. kendisi ilk zamanlarda turancılığı savunmuştur, sonra da bunun bir ütopya olduğunu belirterek bu fikirden vazgeçmiştir. hikaye kitapları da çok eğlencelidir. kendisi türk'tür. kürt değildir. kızı bunu belirtmiştir. aslen trabzonludur.
  ... magicovento
 • yeşil çay

  341.
  bana göre normal çaydan daha güzel olan, içimi ilk zamanlar ağır gelen güzel bir içecek. toksinleri atmaya yardımcı olur. günde 2 bardak içilmesi tavsiye edilir.
  ... magicovento
 • balkan göçmeni olup suriyeliler gitsin diyen tip

  98.
  doğru söyleyen tiptir. osmanlı'nın zamanında balkanlara iskan ettirdiği balkan göçmenlerinin çoğunluğu türktür. aralarındaki boşnaklar, arnavutlar, torbeşler, makedonlar bizimle gayet uyum içerisindedirler. suriyeliler ise ülkelerindeki iç savaştan kaçıp ülkeye bodoslama dalmışlardır. ülkeye girmeleri için referandum yapılmamıştır. çoğu avrupa ülkesinde bunun referandum yapılmıştır. suriyeliler, gelecekte başımıza bela olacaklardır. ülkeye uyum sağlayacaklarını pek düşünmüyoruz dedirtir. burası türk milletinin ülkesidir. ülkemize girmiş vasat ortadoğuluları istemememiz gayet normaldir.
  ... magicovento
 • ismet özel

  911.
  "eğer yollarımız birbirimizi anlamaktan geçmiyorsa hiçbir yere varamayacağız." sözünün sahibi şair. bana göre yaşayan en büyük türk şairidir. bir türkçü, bir marksist, bir islamcı olsa da şiirlerini severek okumaktayımdır.
  ... magicovento
 • ava max

  3.
  torn, kings and queens, my way, freaking me out gibi güzel şarkıları olan abd'li arnavut bir popçu. arnavutlar pop piyasasını sallıyor dedirtir. güzel bir kızımızdır. sesi harikadır. dinlenilmesi şiddetli tavsiye olunur.
  ... magicovento
 • mağdur vatandaşa çay iç diyen zat

  3.
  devlet bahçeli denen bunakla takıla takıla takıla çay bağımlısı olan saçma bir uzun sözü. tabi rizeli olmasında da etkisi büyüktür.
  ... magicovento
 • sihirli annem

  255.
  biz çocukluğumuzda ne izlemiş yav dedirten, cinli perili saçma bir dizidir. geçmişte yeni versiyonları çıkarak iyice can sıkmıştır.
  ... magicovento
 • sağ çomarı

  3.
  yobaz olan çomardır. her şeyi dine bağlarlar. ekonominin bozulması onlar için hiç önemli değildir, bizim allah'ımız var diye bağırıp dururlar. mehter dinleyip güçlü ülkelere sen kimsin diyerek gülünç duruma düşmektedirler.
  ... magicovento
 • egosu yüksek kızların genel özellikleri

  57.
  ilk mesaj olayları vardır.

  kendi gibi şatafatlı giyinmeyen kızlara küçümseyici bakış atarlar.

  yancı toplayıp kıskandıkları kızlara bin tane tuzak kurarlar.

  kendilerine bir şey diyince cinsiyetçi diye yaygara koparırlar.
  ... magicovento
 • okçomar

  4.
  canan'a, sezgin'e, kılıçdar'a laf kondurmayan, laf konduranları da aktroll, ülkücü, sağcı, ırkçı, kafatasçı ilan eden okçomarlardır. kendi düşüncelerini desteklerken en iyisi sizsinizdir, desteklemezseniz size binbir türlü iftira atarlar. hepsi çakma ekşicidir.
  ... magicovento
 • ballı süt

  87.
  süt, iyice kaynatılıp bal içinde eritilince harika olan bir içecek.
  ... magicovento
 • ekonomi bozulduktan sonra akp yi eleştiren insan

  4.
  iş, kendi cebine dokununca eleştiren çomardır. kaç yıldır eleştirmeyen adamlar parası bitince yav bu akabe ne yapıyor derler.
  ... magicovento
 • erkek yolcuya mastürbasyon yapan kadın muavin

  6.
  bu uygulama metro seyahat şirketinde mi başladı dediğim başlık.
  ... magicovento
 • ver mehteri ver

  21.
  dirilişçi çomarları gaza getiren bir söz. bu gazdan sonra sen kimsin ameriga, rusya derler.
  ... magicovento
 • suriyeliler için bugüne kadar harcanan para

  44.
  boşuna giden paradır. arapçı hükümet rızkımızı bu ortadoğulu barbarlara dağıtarak bizi perişan etmiştir.
  ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum