• solculardan nefret eden kemalistler

  ?.
  Kenan evren, efe aydal, celal şengör, turhan feyzioğlu gibi yiğitlerdir ve kesinlikle benimdir efem. Tiksiniyorum solculardan. ideolojilerden de, bozuk zihniyetlerinden de.. Kemalizmi dejenere etmekten başka bir halta yaramaz bunlar.. Hiçbiri de gerçek kemalist değildir, emin olabilirsiniz.
  ... magicovento
 • solcuların ortak özellikleri

  ?.
  -aptal olmaları.
  -azılı birer kürtçü olmaları.
  -ırk, millet, milliyetçilik kavramlarından zerre anlamamaları.
  -sadece kendilerini "insan" olarak görmeleri.
  -azılı bir milliyetçi düşmanı olmaları. Türkçülere düşman olurlar, kürtçülerin götünü yalarlar.
  -en koyu kürtçüler olmaları. Ben Solcuyum yaa, kürtçü değilim diye ıkınırlar bir de.. inanmayın.
  -terör sempatizanı olmaları.
  -barış, insanlık, hümanizm, kardeşlik, eşitlik gibi kavramların ardına çok güzel sığınmaları.
  -nerede solcu terörist varsa onları kahraman diye şişirip önümüze koymaları.
  -çok iyi propaganda ve acındırma yapmaları.
  -iki yüzlü olmaları.
  -ülkede en dandik insanlar olmaları. (dinci yobazlarla birlikte)
  -acayip kibirli olmaları.
  -benimsedikleri ideolojilerin en üstünü olduğuna inanmaları..
  -hayallerde yaşamaları.

  Olmasalar da olurmuş denilebilecek bir gruptur bu ebleh gereksizler.
  ... magicovento
 • ayrılıkçı türkler

  ?.
  Yakın bir zaman içinde acilen uygulanması gereken fikirdir..

  Şöyle basit bir hesaplama yapalım:

  Kürtler, yavuz ve idrisi bitlisi iş birliği ile tamı tamına 40.000 alevi türkmeni kesmişlerdir.

  Pkk'ya kurban verdiğimiz insan sayısı da 50.000'dir.

  1806'dan beri bitmeyen isyanlarını, batıdaki cinayetlerini, 80 darbesinden önceki sol terör örgütlerinin kürt militanlarının işlediği cinayetleri, cumhuriyet dönemi isyanlarını da katarsak, yaklaşık 100.000 türk'ü öldürmüşler. Adamlar, 500 senede 100.000 türk'ü yok etmişler.. Hayatında 100.000 kişi görmemişler, burada kırdolarla kardeş falan iddia ediyorlar. işte biz buna enayilik, saflık, dangalaklık, mankurtlaşmak diyoruz..

  Kırdolarla ayrılmamak demek bu ülkenin daha da geri kalması demektir.. Kan, para, gelecek, zaman harcarsın ama o arada hiçbir şey kazanamazsın. Güneydoğuda zafer kazandığını sanırsın, batıyı bunlara kaptırırsın.. Güneydoğu, bu ülke sadece bir külfettir. Kaçak elektrik, çocuk yardım parası, yeşil kart, sosyal yardım, terör tazminatı vs. Bunlardan kurtulmalıyız.. Batı istilaları aldı başını gitti be arkadaşım. istanbul, mersin, hatay, antalya, bursa, manisa, muğla, aydın, izmir vs. Bu şehirler yavaş yavaş kürtleşiyor.. Atıyorum 15 yıl sonra hdp'li başkanlar tarafından yönetilmeleri an meselesi. Pkk'lılara haraç verirsiniz, bombalar patlar durur, sonra da ölürsünüz. Kimse sizi hatırlamaya bile tenezzül etmez..

  Kürtlerin aşırı derecede ürediği malum. Çoğunluğu böyük kördistan hayalleri kuruyorlar, her gece.. Yahu, ülkeyi resmen savaşmadan bunlara teslim ediyoruz. Adamlar istila politikalarıyla ele geçirecekler ülkeyi.. Sonra da gelsin türk imhası.. Yukarıdaki hesaplamama bakın. Çok rahat yaparlar. Sizi öldürmek için sıraya geçerler hatta...

  Benim en sinir olduğum nokta şu: bu adamlar türkleri öyle bir kardeşlik masalıyla yıllardır uyutuyorlar ki, Hala da bunları kardeş olarak gören türkler var ne yazık ki.. Ah benim geri zekalı, enayi soydaşlarım.. Bu adamların %70'i pkk'ya sempati duyuyor be arkadaş.. %13 oyla hdp'yi meclise soktu bunlar.. Affedersiniz s*kmişim, aralarındaki iyilerini. Beni hiç ilgilendirmez. Ben şu anki tavırlarına bakarım..

  Bizim bu halktan kurtulmamız lazım gelişmek için.. Eğitimde, sağlıkta, bilimde kısacası çoğu şeyde ilerlememiz için ilk önce şu kırdo belasından kurtulmamız lazım.. Bunların çıkardığı terör yüzünden bütçe çok zorlanıyor.. Orduya aşırı para aktarılıyor. Orduyu ve güvenlik güçlerini bu yüzden bir türlü küçültemiyoruz... Bizim geri zekalı türklerde bunu düşünebilecek kafa nerede?? Onlar ancak vadaan bölünmez diye gazla şişirsin kendisini. Halbuki güneydoğu bir küçük kürdistan haberleri yok. Güneydoğuda yaşayamıyor, oraya gitmeye cesareti bile yok ama sırf haritasında o bölge görünüyor diye orayı kendi toprakları sanıyor bu andavallar..

  Güneydoğuda seni yaşatmıyorlar ama onlar batıda istedikleri her haltı yiyebiliyorlar.. Aşırı bir ulusal dayanışmaya sahipler.. Türklerde ise bunun zerresi bile yok.. Zaten şu anki güçe erişmelerinin en büyük sebeplerinden biri bu. Türkler birbiriyle heep kavgalı. Kırdolar da bundan fırsat bilip daha da sıkı sarılıyorlar birbirlerine. O arada ırkçılık yöpmayin yav, höpimiz gordaşız, insanız, vatanımızda birlik olaliim diyerek enayi, andaval türkleri davar gibi güdüyorlar maşallah... Tabi, bunu dedikten sonra pkk'ya para aktarıyorlar.. Kırdolar çok zeki değiller aslında. Türklerin milli bilince bir türlü erişememesinden bu kadar kuvvet alıyorlar...

  Açık ve net söyleyeyim, ben bu halktan hiiç hoşlanmıyorum. Hoşlanmak zorunda da değilim. Bunları sevmemek vatan ve millet borcudur. Kurtulmak istiyorum bunlardan. Bu ülkede yaşamayı zerre hak etmiyorlar. Bir halta faydaları yok. 4 karılı ve 20 çocuklu sülük kırdolara vergilerimle bakmak istemiyorum. Vergilerimin yaşadığım yere aktarılmasını istiyorum. Hayatımda belki de gitmeyeceğim çorak, dandik topraklar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.. O bölge ülkenin eeen gereeksiz bölgesi. Sırtımıza yıllardır bir kambur.. Batıda da sülük soydaşları da öyle elbette..

  Yemin ediyorum yerimizde avrupalılar olsaydı, bu parazit halktan çoktan kurtulmuşlardı.. Yavuz'a beddua edeceğim artık şunları başımıza musallat etti diye..

  Bu arada tehcir düşünen salaklar için söylüyorum, bu çağda 15 milyon insanı kuzey ırak'a veya başka bir yere nah tehcir edersiniz nah.

  Ermenileri tehcir ettik diye hala başımız dertten kurtulmuyor. 15 milyon kişiyi tehcir etmek demek akacak kanın durmaması demektir.. Zaten kuzey ırak'a tehcir ettik diyelim bir ihtimal, yine biz bakarız bunlara.. Kuzey ırak'ın elektrik ihtiyacı bizden karşılanıyor.

  Biz üreteceğiz, biz çalışacağız ama onlar sırf dağa çıkmasınlar, yiyip, içip, silkişip tatlı hayat yaşayacaklar, bir de bizi doğuya sokmayacaklar, öyle mi?? Yok öyle yağma. Herkes kendi yoluna bakacak.. Kürtperest türk görünümlü hainleri de doğuya postalayacağız. Bunlar da gayet iğrenç kişiler çünkü..

  Daha fazla türk kanının akmaması için bu fikrin yakın zamanda uygulanması kesinlikle şarttır! Yoksa 40-50 yıl sonra bu ülke, kürdiye'ye dönüşecek. Sonra bütün türkler imha edilecek.. Bunu ön görebilenler ve engellemek isteyenler, ayrılıkçı türklerdir işte..
  ... magicovento
 • büyük türk kürt imparatorluğu

  ?.
  Güldüren, saçma bir hayaldir...

  Bu beyin yoksunu çirkin xexolar, yine türk'ün devlet kurma yeteneğiyle, türk'ün sırtından geçinme peşindeler.. Kırdolar kim ki lan onlarla imparatorluk kuracakmışız?? Hâlâ aşiretlerle yönetilen bir halkla, türklere bunu yakıştırmak.. Kürtçüler yine hayallerde.. Gerçi onlar hep hayallerde..

  Ayrılıkçı türkler olarak batı Anadolu türk cumhuriyetini kuracağız. O cumhuriyette kırdolara ve diğer ortad*ğu halklarına asla yer olmayacak.. Sadece büyük çoğunluğu türk nüfusundan oluşan bir türk devleti kurulacak. Yani 17. Devletimiz olacak..

  Sırtımızdaki parazit öşexçiler atıldıktan sonra o batı anadolu türk cumhuriyeti, adeta avrupa ülkesi olma yolunda ilerleyecek. O kadar.. Kırdolarla asla ve asla bir geleceğimiz olmayacak. Yavuz'un sırtımıza bıraktığı bu sorunu, gelecekte kökünden kazıyacağız.. Kırdolar da bu sona kendilerini hazırlasalar, çok iyi olur açıkçası.
  ... magicovento
 • kemalist teorisyen magicovento ikilisi

  ?.
  Şu başlıktan görmüş olduk ki, bu sözlükte milliyetçilere tahammül yok, kakao denen çakma japon solcusu, onca yazar varken bizi kafaya taktığına göre, cidden bu adamın her solcu gibi milliyetçilerle sorunu var..

  Biz milliyetçiliği tercih etmişiz. Solcular gibi boş sloganla, iki yüzlülükle ve kürtçülerle çalışmayız. Bu millet kalbimizdedir.. Görüyorsunuz ki solcu olmak çok daha basit.. Solcular sadece gazla ve sloganla çalışırlar..

  Kakao denen gereksiz, kankacıya tavsiyem şu, kendisi popo gifi paylaşmaya devam etsin. Uğraşmasın böyle meselelerle. iq seviyesi bayağı düşük çünkü. Yancılık lobisini sözlüğe taşıyan da o maşallah. Bu sol parazitleri her yerde örgütlenirler zaten..

  Biz milliyetçiler buradayız, kudurun.
  -1 ... magicovento
 • ayrılıkçı türkler

  ?.
  10-15 yıl içinde uygulanması gereken fikirdir.

  Kırdo sülüklerinden kurtulmamız için bu kesinlikle zaman kaybetmeden uygulanması şarttır. Ümit özdağ'ın kürt sorunu çalışmalarına göre bu ülkenin 40-50 yıl içinde kürdiye'ye dönüşeceği ön görülüyor.. Lütfen o çalışmaları iyice inceleyin..

  Bu vaddaan bölünmezci enayi türklerle, ayrılıkçı türkler fikrinden it gibi kırdoların birlikte çalıştığını başlıktan görüyorsunuz zaten..

  Kırdoların bu fikirden korkmasının sebebi, büyük kördistan hedeflerini engellememiz ve güneydoğuda türkiye cumhuriyeti olmadan yaşayamacaklarını bilmeleridir..

  Kırdoların 1806'tan beri isyan edip bu vatanı ve türkleri zarara soktuları malumunuz.. Artık bu isyan bir davaya dönüştü.. Bu adamlar suriye'de, iran'da, ırak'ta bile sorunlar. iran'da pjak adlı bir terör örgütü kurdular ve iran resmen bunları büktü.. iran'ın sertliğine ne yazık ki ulaşamıyoruz. Çünkü kırdolar çok güçlü.. Adamlar devletin içinr öyle bir sızdılar, kobane'de neredeyse geberecek pkk'lı kırdoları, türk devletine kurtardırdılar.. Türk hastanelerinde tedavi ettirdiler.. Kuzey ırak'ın elektrik ihtiyacı da bizden karşılanıyor.. Adamlar resmen kanımızı emiyorlar!! Uyan Türk uyan!! Yoksa bir daha uyanamayacaksın!

  Buralarda bir başlık var.. Zamanında bir sürü askerimiz zehirlenmişti, onun sebebi de kırdolardı.. Zehirli yemekleri, türk askerlerine yedirmiştiler.. Ya abicim, ne zaman anlayacaksınız?? Bu adamlar bizim kanımıza susuyorlar! Bu ülkeyi nüfus artışlarıyla ele geçirdikleri anda, büyük türk imhasına başlarlar.. Yemin ederim yaparlar. Güneydoğudaki türkleri nasıl yaşatmadılarsa, ülkedeki bütün türkleri de yaşatmazlar.. Anter denen hıyar da bunu söylüyordu zaten...

  Kırdolar, akape sayesinde bir sürü kurumu ele geçirdiler.. Bazı yandaş kanalların sahipleri de kırdo.. Türkler uyuyor uyuyor!!

  Hdp'de aday olan kırdonun kardeşi, akp'den de aday olabiliyor.. Adamlar her yere sızma peşinde.. Kırdolar, türklerden çok olmak bu kadar ürüyorlar aslında.. Bunu bir davaya dönüştürdüler..

  (bkz: görevim kürt nüfusunu arttırmaktır)
  (bkz: sevişe sevişe bu ülkeyi alıcaz diyen kürtçü)
  (bkz: musa anter) bu adamın sözleri çok önemli!
  (bkz: kürt oğlu kürdüm seni burada yaşatmam) yedikleri bir nane daha...

  Akp'de zibilyon tane kürt var.. Mehmet metiner, hüseyin çelik, abdülkadir aksu, hakan fidan vs.. Hiçbiri de iyi işlere imza atmadılar.. Hdp zaten bunların partisi be kardeşim.. Chp'yi de iyice ele geçirdiler.. Türk siyasetini ele geçirdiler.. Ağır kürtçü Nakşi-halidi koluyla siyasetçi çıkarıp işlerini görüyorlar devlette..

  Şu sözlükte bile ırkçılık, insaniyetçilik cart curt edebiyatıyla türklere laf ediyor bu asalak, iğrenç, parazit topluluk.. Bazı enaayii, safın önde gideni olan türkler de buna kanıyor.. Harbiden çok enayiii milletiz ya.. Bence bu sözlükte kürtleri yeteri kadar iyi tanıyan türk yok.. Birkaç kişi en fazla.

  Adamlar o kadar güçlü ki pkk partisini %13 oyla meclise sokabiliyorlar.. Bu partinin vekillerine türkler maaş ödüyor.. Kırdolar da pkk'ya vergi veriyor.. Türkler, güneydoğu için yıllarca savaştı.. Ama hiçbir şey elde edemediler.. Elde edemedikleri gibi de sürekli kan kaybettiler.. Geriye gittiler.. Güneydoğu zaten küçük kürdistan'a dönüştü.. Türkler güneydoğuyu düşünürken, batı elden gidiyor.. Türkler eskisi kadar üremiyor.. Kürtler tam gaz devam ama.. Kırdoların üremesi daha tehlikeli. Çünkü adamlar sistemin tam göbeğine oturmuş vaziyetteler.. Bunlar ülkede yaşadığı sürece asla gelişmemiz mümkün değildir. bu adamların olduğu hiçbir yer gelişmiş değil zaten.. Çoğunluk olduğu yerler yani..

  Bakın benim peder ilkokul mezunudur. Ama bir o kadar da zekidir, okur.. O bile anlamış gelecekte bu xexoların ülkeyi ele geçireceğini.. Sürekli bunu söylüyor.. O da anlamış bu durumu.. Eskiden bu kadar yayılamazlarmış batıya.. Öyle anlatıyor..

  Ezildik mağduriyetleri tamamen palavra.. Ezildim ayağına şimdi türkleri ezme peşindeler.. Adamlar her yerde bir lobi oluşturuyorlar.. Aklınızı başınıza alın, biraz düşünün lütfen bu fikri.. En azından biraz araştırma yapın.. Bölünmeden korkmamıza hiç gerek yok aslında. Türkler olarak yani.. Bölünmeden en çok korkan kürtlerdir.. Bu başlıkta bile ne kadar korktukları aşikar.. Türkiye olmadan bir hiç olduklarının gayet de farkındalar.. Biz bu halkla daha fazla yaşayamayız. Yolun sonu uçurum. Ben bunu görebiliyorum.. Devlet yavaş yavaş kırdoların eline geçiyor.. Devlete asla ve asla güvenmeyin.. Bu milletin ulusal dayanışmasına da.. Çünkü organize olmamız çok ama çok zor bizim. Başımıza çok büyük bir bela gelecek ki ancak öyle organize oluruz. Fakat başımızdaki kırdo belası çok sinsi hareket ediyor.. Bunu bir türlü türkler göremiyorlar.. Türkler uyuştu ve aptallaştı.. Açın gözünüzü artık arkadaşım. Birbirini yemenin zamanı değil. Bu fikir üzerinde çalışma zamanı artık.

  Biliyorsunuz ki Kırdolar ise her yerde organize.. Zaten onlar bireysel hareket etmezler.. Kırdoları tanıyanlar bilir bunu.

  Türk'ün üzerindeki kürt yükü atılmazsa biteriz arkadaşım.. Ortadoğu ülkesine dönüşmeyi geçtim, yok ediliriz..

  Şu yaşadığım döneme lanet ettim anasını satayım. Keşke cumhuriyetin ilk 15 yılında yaşasaydım.. Yeterdi o bana.. Ülkenin kırdoların eline geçtiğini görmezdim en azından.. Lanet olsun.

  Kırdolar ne diyor?? Siz türkler anadoluyu 1000 yılda türkleştirdiniz, biz kırdolar bunu 100 yılda yaparız.. Yaparlar.. Cidden yaparlar.. Tavşan gibi ürüyorlar ve kültürünü dikte etme peşindeler.. Doğu dizileri de bunun bir ürünü gibi geliyor bana.. Kırdolar davranışlarıyla da türkleri sanki asimile ediyorlar.. Kırdolar çok kavgacıdır, 20 kişiyle kavgaya gelirler.. Keko hareketleri vardır.. Bazı türklerde de bu hareketleri gözlemledim..

  Bazen lanet ediyorum şu gözlem gücümün yüksek olmasına.. Her şeyin farkındayım ama sesimi kimseye duyuramıyorum anasını satayım..

  Şu vatan ve millet umrumda olmasa, burada yazı yazacağım diye uğraşmazdım.. Ama umrumda işte.. Kırdo belasından kurtulmak, türk'ün yaşamaya ve gelişmeye atacağı ilk adım olacaktır.. Yeşil kart, kaçak elektrik, çocuk yardım parası, terör tazminatı, sosyal yardım, terör, kan davası, taciz, tecavüz, mafya kültürü, aşiret kültürü, tarikatlar, terör örgütleri, terör sempatizanları, uyuşturucu kaçakçıkları vs. Bu gibi şeylerden kurtulduğumuzu düşünün.. Türkiye, italya olmaya başlar.. Görüyorsunuz, kırdoyla yaşamak demek geri kalmak demek.. Kanının akması demek..

  Fırat çakıroğlu, serap eser, eren bülbül, necmettin ve aybüke öğretmen, neşe alten vd. Hanginiz bu şehitleri hatırlıyor ki?? Çükünüzde bile değildir.. Daha 13 askerimizi yeni şehit etti bu kırdo teröristler.. Bu milletin artık uykudan uyanması lazım.. Yıllardır güneydoğu için savaşıyoruz ama bir şey elde edemiyoruz.. Orası sadece türkiye'nin haritasında görülen dandik bir bölge.. Devlet haraç veriyor resmen o bölgeyi elde tutabilmek için..

  Bakın, ekşi sözlük'te yıllar önce bir entry görmüştüm, o entariyi ilk gördüğümde çok kızmıştım ama doğru bir şey olduğunu anladım..

  "o kaçak elektrik, devletin doğuyu elde tutması için verdiği bir haraç."

  Çok haklı bunu yazan kişi.. Devlet, pkk yüzünden o parayı tahsil edemiyor oradan.. Çünkü pkk'nın arkasında sıkı sıkıya duruyor kürtler..

  Ama batıdaki türkten o parayı çatır çatır alır devlet.. Türk'ün bir terör örgütü yoktur, türk işine gider, vergisini verir, orduya asker verir, sonra da doğu için verdiği askeri sonsuza dek kaybeder.. Belki de öğretmeni, doktoru, işçiyi, mühendisi vs.. Yıllardır bunun için mücadele ediyoruz be arkadaşım.

  O mücadeleden arta kalan oluk oluk akan kan.. Milyonlarca lira.. Yine türk kaybetti.. Kazandı gibi göründü ama kaybetti.. Zafer sarhoşluğu onun aklını bulandırdı.. Yıllardır bunu neden yaptığını anlamadı bile..

  Devlet ve ülke yavaş yavaş kırdoların eline geçiyor.. Bu görebilen türk çok ama çok az.. En kötüsü de bu.. Biz bunu görebilenlere ve büyük kördistan hedeflerini yok etmek isteyenlere, ayrılıkçı türkler diyoruz işte.. Keşke siz de aklınızdaki tabuları yok edip de bunu görebilme kabiliyetine sahip olsanız.. Keşke biraz olsun sorgulasanız.. Belki sorunların çözümü bunda..

  Yıl 2050, büyük kördistan'da 2 tane ayrılıkçı türk yakalandı, kırdo sixtiri boktan gerilla kuvvetleri tarafından idam edilecekler..

  Git gide bu sona yaklaşıyoruz.. 10-15 yıl içinde bu sülüklerden ayrılmazsak, batıdan daha da sınır gider... Hatay'ın, mersin'in, erzurum'un, kars'ın, ığdır'ın, bursa'nın, istanbul'un, aydın'ın, manisa'nın, muğla'nın durumu hiç mi hiç iyi değil.. Yavaş yavaş kürtleşiyorlar be arkadaşım.. Buralardaki kırdo nüfusu çok fazla.

  Benim için, türk askerinin kanı o güneydoğudaki topraklardan daha değerlidir.. Daha fazla türk ölsün istemiyorum ben.. Bu millete rağmen, bu milletin iyiliğini düşünmek çok zormuş.. Halbuki sövsen bu millete, canını çıkarsan, ondan her şeyini alsan, çok daha kıymetli olursun.. Kürtçü türkler bunun bir örneği.. Ülkedeki en mide bulandırıcı topluluklardan biri bunlar.. Asimile olmuş, mankurtlaşmış bunlar.. Kürtçülerin zehirli propagandalarına kurban gitmişler hep.. Yazık valla..

  Bu fikri anlayabilen ve savunan türkler, kırdoların tek korkusudur.. Kırdonun idamıdır bu fikir çünkü.. Türk olmadan kırdo yaşayamaz.. Bunu kobane'deki olayda gördük.. Halbuki türk, kırdo olmadan çok rahat yaşar.. Huzurlu yaşar hem de.. Ülkesi ferahlar.. Ortadoğulular olmadan.. Türkler toprak fetişi hep buna neden oluyor işte.. Küçüklükten beri aklına yerleştirilmiş bu vatan için ölme tabusu bu fikre engel aslında.

  Bu fikir gerçekleştiğinde her şey çok daha güzel olacak. Ben bunu şimdiden görebiliyorum. Siz de görseniz her şey hallolacak zaten..
  1 ... magicovento
 • magicovento

  ?.
  Sürekli civelek aktrollerle uğraşmak zorunda kalan yazar...

  Civelek taburunun kışlası kapandı galiba.. Nickaltıma uğramaları bir değişik. Halbuki bu yazar, civeleklerden ve badecilerden hiç hoşlanmaz.. Bunu sürekli belirtir.

  Agresifliğine gelince çocukluktan kalmadır. Agresif olduğunu kabul eder zaten.. Kendini düzeltmeye çalışmaktadır.. Ama bazı yazarımsılar bunu tetiklemektedir işte..

  Not: çaylaklık dönemimde yazdım bu entariyi.
  1 ... magicovento
 • bir vatan haini olarak orhan pamuk

  ?.
  Ermeni soykırımının büyük savunucularından olan vatan hainidir. Türklük ve atatürk düşmanıdır.. Nobel odeli alması bu gerçekleri asla değişmeyecektir.
  ... magicovento
 • kürtler

  ?.
  Çok ama çok boş üyeleri bulunan bir halk.

  Başlıktan da anlaşılıyor bu.. Türk küsküsü yemeye o kadar alışmışlar ki, yemeden duramıyorlar.. Ayrılıkçı türkler fikriyle sırtımızdan atılacaklardır. Bazı üyeleri aşırı xexodur ve aveldir.. Göktürk alfabesine aramice derler.. işte bunlar hep gen bozukluğundan kaynaklanan geri zekalılık.. Ensest işlerine pek bulaştıkları için olmaktadır bu da..
  ... magicovento
 • cennet vatan britanya

  ?.
  islamcı vatan hainlerinin ve bazı liboşcukların ana vatanıdır. O kesin ya.. Başlıkta hemen kendini göstermiş..
  ... magicovento
 • kemalistlere ülke önerileri

  22.
  Kemalistlerin ülkeleri türkiye cumhuriyetidir. ingiliz ajanı islamcı vatan hainlerinin ana vatanı ise, ingiltere'dir. Yani kemalistlerin kurduğu ülkenin kaymağını yiyen islamcı hainler, derhal ingiliz sevdalarını ertelememek için ingiltere'ye yol almalıdırlar..

  Bazılarının asıl vatanı ise zagros dağlarıdır.. Bu iki grup da zamanında iş birliği yaparak, Kemalistlerin kurduğu bu canım ülkenin canına okumuşlardır..
  2 ... magicovento
 • nüfusumuz azalıyor diye kaygılanan zihniyet

  3.
  Ben sadece türklerin nüfusunun azalmasından kaygılanıyorum. Diğer topluluklar umrumda değil.. Demografik yapı, iyice git gide bozuluyor.

  Tabii, bu türklerin umrunda değil. Türk nüfusu azalıyor.. Kürt ve suriyeli nüfusu iyice artıyor...

  Gelecekte bizi iyi şeyler beklemiyor, diyeyim..
  1 ... magicovento
 • kemalistsavar itemleri

  2.
  Şu item kadar etkili değildir.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2129819/+
  4 ... magicovento
 • tarihin gelmiş geçmiş en büyük abazası

  3.
  Bence johnny bravo'dur. Halbuki çoh yakışıklı bir herif fakat hiçbir kızdan yüz bulamıyordu garibim ya.. Hatırladıkça üzülüyorum.
  1 ... magicovento
 • kürtler

  1461.
  Şu başlıkta kırdoların dandik entarilerini görüyoruz ki, bu adamların bilgiden, entelektüellikten, tarihten falan haberi yok. Şu sözlüğe kürtçülük yapmak için gelmişler.. Hep cumhuriyetin verdiği eşitlik bunlar işte.. Şu adamlarla ancak beluciler, afganlar falan eşit olabilir.. içlerindeki irin her yerden belli oluyor. 500 yıldır türkler bunları adam edemediyse, yapacak bir şey yok..

  Ulan kırdo xexosu, göktürk yazıtlarına aramice demişsin.. Hahha nasıl güldüm. Aşağılık kompleksli davar seni. Ben 4 yıllık türkoloji öğrencisiyim be xexo. Göktürk yazıtlarını neredeyse ezbere biliyorum.. Göktürk alfabesinin kökeni hakkında bir sürü teori vardır. Arami teorisi bunlardan biri. Ama teori. Git teori neymiş ona bak aşiret artığı. Göktürk alfabesi ile runik alfabesi benzer ama aralarında farklar vardır.

  Ayrıca, göktürk alfabesinin taşlara yazılması bir eksiklik değildir. O taşlar 3 metre yüksekliğinde. Sizin 5 mm bile taşınız bile yok lan. isveç'te vikinglerden kalma runik yazılı taşlar vardır. isveçliler onu canı gibi korurlar. Iıyy taş bu demezler.. Xexo aklı işte..

  Tanım: türklerin, ayrılıkçı türkler fikriyle derhal sırtından atması gereken kambur bir topluluk..

  Edit: ulan keko bana cevap yazıp durma. Gondiklediğimin kekosu. Donuzumdasın. Bu sözlüğün tadını iyi çıkar. Gelecekte batıyı rüyanızda bile göremeyeceksiniz çünkü. Ensest ilişki dölü, yamuk suratlılar sizi..
  4 -2 ... magicovento
 • sözlük yazarlarının favori pideleri

  15.
  Sadece kıymalı pideyi severim. Kaşarlı, kuşbaşılı falan mümkün değil sevemiyorum ya.. Kıymalı pideye aşığım gibi bir şey..
  ... magicovento
 • sözlüğü akp lilerin kuşatması

  9.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2129802/+
  3 -2 ... magicovento
 • nüfusun azalmasına izin vermeyeceğiz

  5.
  Suriyeliler, kürtler, afganlar falan varken neden azalsın be.. Sadece türklerin nüfusu azalıyor..

  Gelecekte arap-kürt karışımı bir ülke olacağız galiba.. Çakma hümanikler de buna çok memnun olur zaten.
  7 ... magicovento
 • frank lucas

  361.
  Hiç mi hiç ciddeye alınası entarileri olmayan bir aktrolldür.
  3 ... magicovento
 • magicovento

  59.
  Bazı civelek taburu askerlerinin saldırısına maruz kalmış yazar..

  Ben teorisyen değilim civelek taburu mensubu.. O benim arkadaşım. Sadece çoğunlukla aynı fikirdeyiz..

  ben sana çok gülüyorum aslında. Şu aktrollüğün aşırı komik hele. Sen bile o entarileri girerken kahkaha patlatıyorsundur kesin.

  Akkoçç, senin bade zamanın gelmedi mi.. Ben gay olmadığımı kaç kere söyledim be yavrum.. Benden sana fayda yok yani..
  4 -4 ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum