• sözlükde ki herkezin cahil olması

  2.
  -te, -ki eklerini ve herkesi yanlış yazan bir yazarın söylemidir. Umarım ironidir..
  6 ... magicovento
 • müslümanların ve kürtlerin atatürk düşmanı olması

  2.
  Müslümanlar değil de tarikat yalakası siyasal islamcılar Atatürk düşmanıdır. Müslüman Atatürkçüler de vardır. Hem de çok fazlalar.

  Kürtlerin Atatürk düşmanlığına gelince, adamlar Türk vatandaşıyım bile demiyorlar ki Atatürk'ü sevsinler. 200 yıl önce milli bilinçleri uyanmış bir halkı ne yaparsan yap, yine de ortak değerde toplayamazsın. Hele bunlar uluslarına çok düşkündür. Türklerden daha milliyetçiler. Ne bekliyorsunuz amk? Bunlarla bir tane ortak yönümüz olmamasına rağmen kardeşiz masalını uyduran salaklar var ne yazık ki.

  Demek ki ulus, millet, ırk kavramları sanıldığı gibi önemsiz değilmiş.. Bu kavramlara önemsiz diyen net salaktır.
  2 -1 ... magicovento
 • türk bayrağına türkiye bayrağı diyen tip

  3.
  Türk kelimesine tahammülü olmayan tiptir.. Cehennemin dibine kadar yolu vardır. Türk bayrağıdır o. Bu Türk ismi, ne yüce bir isimmiş çözemedim.. Önüne gelenin Türklükle problemi var..
  3 -1 ... magicovento
 • atatürk ün kürt kimliğini tanımaması

  3.
  Atatürk'ün zeki olduğunu gösterir. Elini verse kolunu kaptıracağını tahmin etmiş belli ki. Bir de kürtlerle bağlantımızı tamamen kesseydi, çok şükela olurdu. Tek eksiği de bu olsun, ne yapalım..
  4 -2 ... magicovento
 • kürtlerin milli takımı desteklememesi

  2.
  Yanlıştır. Kürtler milli takımlarını desteklerler.. Tahmin edileceği üzere o da amedspor'dur.
  -1 ... magicovento
 • pkklı cenazesine katılmayana soruşturma açtırırım

  8.
  Terörist selo'nun sıradan cümlelerinden biridir. Pkk'lı, pkk'lı leşlerin cenazesine gitmeyi ister elbette.. Dağda vuruştuğu terörist yoldaşlarına, minnet borcunu böyle tehditlerle ödemeye çalışmış demek ki..
  1 ... magicovento
 • türkiye de faşist ilan edilmek için gerekenler

  6.
  1- hdp, dhkpc, pkk düşmanı olmak.
  2- kemalist, Türkçü olmak.
  3- Türk kökenli olmak..

  Yani türklükle herhangi bağlantınız varsa her türlü faşist ilan edilirsiniz.. Cihangir solcuları gibi pkk'ya biat edeceğime, dinci çomarlar gibi tarikat yalakası olacağıma Türk faşisti olarak anılmayı yeğlerim.
  2 ... magicovento
 • bathory

  28.
  isveçli bir Black metal grubudur. Adlarını Macar kökenli seri katil, Elizabeth bathory'den almışlardır. Blood death fire ve a Fine Day to DiE şarkıları güzeldir.
  1 ... magicovento
 • dünyanın en gelişmiş ulusu

  1.
  Bana göre almanlar, ingilizler, yahudiler ve japonlardır. Hepsinin dünya tarihine kattıklarına baksak, bütün ortadoğu ve Afrika kavimlerini donunda sallarlar..

  Eski türkler de çoğu ulustan üstün konumdaydı.. Hey gidi günler.. Biri beni Göktürklerin zamanına göndersin..
  3 ... magicovento
 • tarikat dergahına giden sarıklı tuğamiral

  3.
  Akape sayesinde tarikatçıların orduya sızdığı bir dönemde şaşırtmamıştır..

  Bunu fetö orduya sızdıktan sonra da görmüştük.. Fetö başlangıçtı.. Bu ise onun devamı.. Yakında ışıdci teröristler gibi elinde kılıç, kapkara giyinmiş, iğrenç bir sakal bırakmış, cihatçılara benzeyen Türk askerlerini görmemiz an meselesidir. Türk askeri sadece vatanı ve milleti için vardır. Badeci tarikatlara hizmet etmek için değil.. Bunlara asker demek, ergenekon mağdurlarına hakaret olur..
  3 ... magicovento
 • tarikat iktidar ilişkisi

  1.
  Çok sıkı fıkı olan ilişkidir. iktidarın fetö ile olan ittifağından dolayı Ergenekon-balyoz kumpası gerçekleştirmiştir. Atatürkçü subaylarımız pkk'lıların tanıklığı ile yargılanmıştır. Uzun boylu reisimiz fetö'ye ne istediyse vermiştir..

  Vajina kelimesinden çok rahatsız olan ama ofis çalışanını hamile bıraktığı iddia edilen, menemen' deki isyancıların soyundan gelen Arınç adlı şahıs, fetö'cülere kozmik odaları açıp 800 vatandaşımızın ölümüne neden olmuştur.

  Soylu, nurcuları öve öve bitirememiştir. Hüseyin Çelik said-i nursi'nin ve fetö'nün kitaplarını çok beğendiğini ve fetö'nün devlete sızdığı iddiasına kargaların bile güleceğini söylemiştir.. Ayrıca bu şahsın pkk'lı akrabaları da vardır..

  Sonra da bilindiği üzere 15 temmuz darbe girişimi gerçekleşmiştir. Yüzlerce vatandaşımız, askerimiz hayatını kaybetmiştir..

  Şimdi de menzil, Nakşibendi devlete sızmaya çalışmaktadır.. Aslında akape nakşibendi'nin bir ürünüdür.. Akapelilerin Nakşibendi ile mutlaka bir bağlantısı vardır. Fetö, nurculuk, menzil, Nakşibendi hep aynı ağacın kollarıdır.. Atatürk nasıl irticacı, cemaatçi, tarikatçı düşmanıysa, akape ve uzun adam da o kadar cemaatçi ve tarikatçıdır.. Yani bu ülkeyi tamamiyle Atatürk ve Türk düşmanları yönetmektedir..
  3 ... magicovento
 • spora giden kızın asıl amacı

  10.
  Spor yapmak ve sağlıklı bir şekilde yaşamaktır.
  ... magicovento
 • mit in tarikat ve cemaatleri takibi bırakması

  2.
  Bu ülkeyi ingiliz, Fransız, Rus, ermeni, yunan yiyemedi ama bu pislik tarikatlar ve cemaatçiler yedi bitirdi.. Atatürk bunlar hakkında söylediği her şeyde yüzde yüz haklıymış.. Bu pisliklerin ne mal olduğunu biliyormuş.. Tarikatçıların yediği naneleri eleştirenlere de din düşmanı diyor bazı çomarlar.. Dinciyle dindar farkını bir türlü anlatamadık kimseye..

  ikinci bir 15 temmuz ve kozmik oda vakası kapıda demektir.. Akape bu ülkeyi yıkmak için her şeyi yapıyor.. Gelecekte işimiz yaş.. Yalancı bahar bitince çomarlar bile nasıl bir belaya bulaştıklarını görecekler..

  Mit'in başında hakan fidan gibi biri var.. Neden şaşırıyoruz ki.. Bu adam çözüm sürecinde pkk'lı soydaşlarına istediği her şeyi verdi.. Dış düşman arayacağınıza, içimizdeki düşmanlara bakın artık.. iç düşman, dış düşmandan her zaman daha tehlikeli olmuştur..
  5 ... magicovento
 • bill gates e güvenmiyorum

  5.
  Bill gates'in duyunca karalar bağladığı, Okan bayülgen açıklamasıdır. Bill Gates bunu duyunca yemeden içmeden kesilmiş.. Okan bey, çok ayıp etti gerçekten..
  1 -1 ... magicovento
 • yavuz bahadıroğlu nun fetöcü olması

  8.
  Bilinen bir gerçektir. Her Atatürk düşmanı gibi fetöcüdür.. Oğlu da fetöcüdür.. Aynen kadir topbaş meselesine benzemektedir.
  1 ... magicovento
 • yunan galip gelseydi diyen piç evladı

  34.
  Atatürk düşmanı şerefsizlerin yalaya yalaya bitiremediği delinin, haysiyetsizin ve kancığın tekidir.
  2 ... magicovento
 • esra erol da grup seks yapan türbanlı kadınlar

  15.
  Anadolu irfanının sıradan bir tezahürüdür.
  6 ... magicovento
 • kürtlere silah çekmek

  3.
  Gerçekten gereksiz eylemdir. Kürtle kürt olmamak gerekir.. Hepsini güneydoğuya tıkıp, batıyla alakalarını tamamen kesmek daha yararlı olacaktır.
  3 ... magicovento
 • hdp kapatılırsa ekşi sözlük de kapatılacak mı

  2.
  Hdp kapatılırsa ekşiciler, türkiye'den siktir olup gitmek başlığını uplayıp durur en fazla.. Kapanmaz o sözlük. En popüler ve en çok okunan sözlük orası.. Hdp yayın organı ve pkk sempatizanlarının yuvası olması, kanzuk'un, sedat'ın yüzündendir. Bu adamlar da hdp'li sonuçta.
  4 -1 ... magicovento
 • hdp kapatılırsa chp de kapatılmış sayılacak mı

  2.
  Şu anki chp'nin iyice kürtçü çizgide izlediği, pkk'lılarla sıkı fıkı olduğu, Kürtçülük ve pkk sempatizanlığı konusunda hdp ile yarıştığı doğrudur..

  Fakat, hilal kaplan ilk önce kendine baksın amk.. Apo için, bebek katili denilen adam bize geleceği gösterdi diyen odur.. Fetö'ye şiirler yazan da odur.. Türk bayrağına bölücü muamelesi çeken, jitem'e terör örgütü diyen, şehitlere pkk'lı leşleri aynı kefeye koyan da oydu.. Evvela kendi yediği nanelere baksın da CHP konusunda analiz kassın. Ülkede herkes kendi yediği naneye bakmadan ad hominem yapma peşinde..
  -1 ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum