• kenan evren in şeriatçılara verdiği ayar

  3.
  Son dinci ve terörist bükücü Kenan paşam.. Badeci civelekleri ve mankurtlaşmış Arap yalakalarını derinden üzen bir ayardır..
  2 -1 ... magicovento
 • tecavüzcülerin ve katillerin genel özelliği

  3.
  Hepsi kekonun önde gidenidir.. içlerindeki pislik yüzlerine yansımıştır. Ruh hastası, sadist ve psikopattırlar normal olarak..
  1 ... magicovento
 • islamın olduğu her yerde acı olması

  124.
  Şeriat ülkelerinde geri kalmışlık, terör, katliam, baskı, diktatörlük olduğu için doğru önermedir.. Müslümanların çağa entegre olamama sıkıntısı var.. Hep 1400 yıl öncesinde yaşamayı hayal ediyorlar.. Bu da onların geri kalmasına neden oluyor.. Acı, sefalet, ölüm de ardı ardına geliyor..

  Hemen batı örnek verilmiş.. Batı kendi kanını da döktü, başkalarının kanını da döktü.. Kan diyetini ödeyerek, çok çalışarak, devrimler, ihtilaller yaparak en sonunda medeniyete ulaştı..

  Şu an Müslümanlar, ülkelerinden batıya kaçmak için can hıraş uğraşıyorlar mı? Evet.. Batı medeniyetini çoğu insan arzuluyor.. O zaman iş bitmiştir.
  ... magicovento
 • türkiyenin araplaştığını sanan cahil

  12.
  Türkiye'de milyonlarca Arap yaşıyor, tabelalarda Arapça yer alıyor, ülkenin lideri bile bir Arap prensin elini öpüyor, tarikatlarda safi Suudi kültürü yaşanıyor, Türk kadınları iyice çarşafa ve burkaya merak salmış, türban iyice siyasi bir simgeye dönüşmüş, ümmetçilik denen sixxo akım yükselmiş ama Türkiye araplaşmıyor.. Tabii..

  Hemen araplaşmaya tehlikesine karşın batılılaşmayı koymuşlar önümüze.. Yahu batılılaşmadan kasıtları da batılı markaları falan kullanmak.. Bu Arap yalakası dincilerin hepsi mi über geri zekalı olur, çözemedim ki.. Ülkemizdeki yerli ve milli anlayışı da katarlılara kaynakları peşkeş çekmek.. Özümüze dönelim, türkleşelim diyoruz.. Hehe yamtar, kımız, orta Asya diye dalga geçiyorsunuz.. Ulan siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz..
  2 ... magicovento
 • islam kültürüne arap kültürü diyen insan

  18.
  islamda Sami kültürünün yani Arap kültürünün etkileri vardır. Bu din Arabistan'da çıkmış, peygamberi Arap, bu din için araplar savaşmış, arapça yazılmış, bütün olaylar Arabistan'da dönmüş ama islamın araplarla hiçbir alakası yok.. Yerseeen.. Madem bu din evrensel, Türkçe ezana ve kuranın Türkçe okunmasına da bir şey demeyeceksiniz.. Bu resmen iki yüzlülüktür.. islam adına cihat yapılan ülkelerin çoğu da araplaşmıştır.. Cihat anlayışı da bildiğiniz Arap emperyalizmidir.. Ayrıca ümmetçilik denen dandik akım da bildiğiniz Arap milliyetçiliğidir..

  Gerçek islam bu değilciler, hemen sorgulayan insanlara iq'su düşük demiş.. Dogmalardan burnunu çıkaramayan insanlar, burada iq sorgulaması yapıyor.. Özgüvene bakın.. Teist özgüveni de böyle bir şey oluyormuş demek ki..
  1 ... magicovento
 • askeri okula girişte irtica şartının kaldırılması

  6.
  Fetöcülere, gavsçılara, Nakşibendi çomarlarına ordunun yem edilmesidir.. Koskoca Türk ordusunu düşmanlar yiyemedi de şu irticacı onun bunun çocukları yedi bitirdi.. Vallaxi ben istiklal mahkemelerini geri istiyorum, bu dinci parazitlerin hakkından bir tek bu mahkemeler gelir..
  4 -1 ... magicovento
 • ansızın bir kızın sana çok yakışıklısınız demesi

  12.
  Aklıma şu karikatürü getirdi..
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138398/+
  1 ... magicovento
 • bütün aşklar ilahi aşka köprüdür

  3.
  Şems, bu sözü mevlana'yı hayal ederken söylemiş olabilir.. iki kişilik de birbirine şiirler yazardı, birbirlerini pek severdi malum..
  -1 ... magicovento
 • doğukan xd

  2.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138390/+
  2 -1 ... magicovento
 • istiklal marşının laikliğe ters olması

  4.
  Laikliğin koyu savunucusuyum ve istiklal marşının tek kelimesiyle bile sorunum yoktur. Çok güzel ve anlamlı bir marştır.. Mehmet Akif ersoy muhafazakar bir şairdir, bu dizeleri yazması normaldir.. Şimdiki islamcılar gibi değildi kesin, gayet vatansever biriydi..

  istiklal marşının laiklikle zıt bir durumu yoktur.. Laik ülkelerin marşlarında bile "Tanrı" kelimesi geçer. Laiklik dinsizlik değildir.. Devletle din işlerinin birbirinden ayrılmasıdır. Yani laiklik tüm dinlere eşit yaklaşan, hiçbir dine pozitif ayrımcılık sergilemeyen bir tutumdur.. istiklal marşının kaldırılmasını gerektirecek bir tutum yoktur. Atatürk dahi düşünmemiş bunu.. Senin gibi gericilere dert olmasın yani.
  3 -1 ... magicovento
 • sen atatürk ü savundun

  2.
  Başbuğ Atatürk'ü savunmaktan gurur duyarım ve sonuna kadar da savunacağım. iskilipli atıf'ın bugünkü dölleri, bu şerefi ve gururu asla anlayamaz.
  2 -2 ... magicovento
 • kadir mısıroğlu

  4294.
  Atatürk düşmanı çomarların sayılı sığınma araçlarından biri olan, kaynak göstermeden konuşan delinin tekidir. Said-i nursi'den hallice biridir..
  4 -2 ... magicovento
 • atatürk ün ingiliz hükümetini düşürmesi

  2.
  Atatürk'e sallamak için yer arayan çomarları kudurtmuş gerçektir..

  Lloyd'un, Churchill'in bile Atatürk'ü yere göğe sığdıramadığı sözleri vardır.. Bunlar atatürk'ün düşmanı olan adamlardır..

  Bu ülkede fesli bunağı dinleyince "tarih bize anlatıldığı gibi değilmiş mqqq, puta yapmıyoz mqq" diyen, kendini aydın sanan ama zır cahil salaklar var.. Bunlar hep irticacı zırvaları.. Bir irticacıya cahil olduğunu anlatamazsın, o hep en iyisini bildiğini söyler..
  8 -3 ... magicovento
 • magicovento

  75.
  Teorisyen'in feyki olduğumu bir türlü kanıtlayamıyorsun nedense aktroll?? Nickaltı kapattırmada senden üstünü yok bebeyim. Nickaltına iki entry giriyorum, hemen modlar tarafından siliniyor.. Artık özelde nasıl muamele çekiyorsun, bilemiyoruz..

  O saçma görsele gelince fatih en sevdiğim Osmanlı padişahıdır. Ben o zihniyette biri değilim.. Arapların türklerden üstün olduğunu sanan bu ebleh arkadaştan, ancak bu böyle görsel çıkardı zaten..
  3 -1 ... magicovento
 • arapların türklerden üstün olma sebepleri

  11.
  islamiyetten önce bile sürekli kabileler arası savaşlar yapılan, sadece kutsal aylarda bu savaşlara son veren, putlara acayip değer veren, kız çocuklarını diri diri gömen, kız çocuklarına sayı isimleri veren bir toplum bizden nasıl üstün oluyormuş, çözemedim aq..

  Arapçaya da Türkçeden üstün derlerdi, sonra kaşgarlı Mahmut divanü lügati't Türk'ü yazdı ve hepsini göt etti.. Araplar kadınlara köpek kadar değer vermezsen, türkler kız çocuğum olsun diye dua ederlermiş, eşlerini toylara getirirlermiş, devlet meselelerini hanımlarına danışırlarmış..

  Arap edebiyatı bile belli bir zamandan sonra durma noktasına gelmiştir. Fars edebiyatını bugünlere getirenler de Türklerdir. Türklerde kadın-erkek eşitliği, aile ilişkileri, boylar arası ilişkiler, akraba ilişkileri çok gelişkindi ve önemliydi.. Savaşçılıkta, devlet kurup yıkmada zaten üstlerine yoktu.. Her toplum ait olduğu coğrafyaya göre şekillenir.. Kültürleri, dilleri, dış görünümleri, adetleri VS. Türkler orta Asya gibi sert bir coğrafyada yaşadıkları için bu özelliklerde gelişmeleri normaldir..

  Deve sidiği içen bir toplumun, pastırmayı bulan ve kımız içen bir toplumdan üstün olduğu söyleniyor pes.. Yeri gelir o çakma hümanizm anlayışınıza göre hiçbir ırkın üstünlüğü yoktur falan dersiniz. Konu türkler olunca o hümanizm anlayışınız pek çalışmıyor..
  6 -2 ... magicovento
 • dincilerin 28 şubat ikiyüzlülüğü

  1.
  Dinciler sadece 28 şubat konusunda iki yüzlü değildirler, her şeyde iki yüzlüdürler. Ahlak, peygamber, din derler ama ortamda hatunlarla Koko çekerler.. Daha yeni şahit olduk..

  28 şubat Dinciye, irticacıya, şeriatçı gericilere kırbacın vurulup, alayının ehlileştirildiği kutsal gündür.. Tabii deve sidiği içen adamlar da en fazla bu kadar ehlileştirilebiliyorlar.. işte dinciler, ordudan bu yüzden çok korkar.. Cemaatler, tarikatlar boşuna sızmıyor orduya.. Atatürkçü ordu, bunların anasını kaç defa ağlattı.. Derslerini aldılar, şimdi de orduyu çürütme peşinde bu çakma suudiler.. Bu dincilerin alayını tarikatlara kilitleyeceksin, birbirlerini badeleyip dursunlar, en azından insanlara bir zararları olmaz.
  1 -2 ... magicovento
 • swinger

  378.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138335/+
  4 -2 ... magicovento
 • şeyhine karısını sunup halife olan menzilci sofi

  35.
  Dincilerde ağır swinger eğilimi ve cuckold fantezisi olduğu için şaşırtmayan sofidir. Dinciler sevişmeyi ayıp gibi lanse eden ama içten içe kafayı seksle bozmuş sapkınlardır.. Tarikatlarda birbirlerini boşuna badelemiyorlar azizim.. içlerindeki ateşi, kendi dini ortamlarında daha rahat atıyorlar..
  6 -3 ... magicovento
 • türbanlıların altın varak sevdası

  10.
  Yandaş türbanlı karılarda bayağı görülen sevdadır. israf günahtır sözünü, parayı bulana kadar dinliyorlar demek ki..
  1 ... magicovento
 • atatürk ün kur an okurken fotoğrafının olmaması

  35.
  Dinci yobazlar haricinde kimsenin ilgilenmeyeceği hededir.. Fetö de kuran okuyor ama adam mı? Değil..
  1 ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum