• çözüm süreci

  503.
  Böyle iğrenç, böyle hain bir dönemdir. Allah bir daha yaşatmasın..
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2129780/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2129781/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2129782/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2129783/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2129784/+
  3 -2 ... magicovento
 • fettulah ı öve öve koltuk sahibi olanlar

  3.
  Cansu dere'nin güzel bir ayarı..

  Ah ah be.. Kamer Genç fetö'yü eleştirince linç ederdi, onu akabeliler.. Fetö devlete mi sızmış, buna kargalar bile güler diyorlardı.. Şimdi ise fetö'nün en azılı düşmanı kesildiler başımıza bu dönek akabeliler.. Yalan.. Vallahi billahi yalan..

  Fetöcüysen her şeyi elde edersin zaten. Mesela kozmik odalara rahat girersin.. O garanti.. Yaşandı..

  Bu devran bitsin, artık feraha erelim..
  3 ... magicovento
 • akp li yumruklamak

  2.
  Genelde yine akabelilerin yaptığı iştir.. Yine akabeliler, akabelileri azarlar falan.. Kısa bir zaman önce gördük..

  Akapeliler, 20 yıldır akabeliler tarafından gondikleniyorlar.. Onlara yumruklanmak az gelir..
  ... magicovento
 • josef vissaryonoviç çugaşvili stalin

  868.
  Milyonlarca türk'ün katili olan sscb'nin kızıl diktatörü. Tipik sosisyalist diktatörlerdendir. Orul evladıdır. Holodomor soykırımına, katyn ormanında 22.000 leh subayının katledilmesine neden olmuştur. Gürcü kökenlidir.. Uzun adamla akraba olması muhtemeldir..

  Lenin'in bile "ayı" dediği biridir. Oğlunu nazilerin eline teslim etmiştir. Kendisinin döneminde kıtlık baş gösterince rus halkı, çocuklarını bile yemiştir yani yamyamlığa yönelmiştir.

  Ebleh solcuların anlattığının aksine dünyayı faşizmden kurtardığı falan yoktur. Amerika, ingiltere ittifakı ile nazileri yenmiştir. Bu kızıl diktatör tam bir sol goşistidir..

  Geberdiğinde bile insanlar odasına girmeye korkmuşlardır. Sultan galiyev'in ve troçki'nin de katilidir.. Ölümün bütün meseleleri çözeceğine inanan bir zalimdir.. Rahat uyuyamasın bu oç..

  Bunun çinli versiyonu,
  (bkz: mao)
  ... magicovento
 • sözlükteki türk düşmanlığı

  7.
  Ekşi sözlük'ten daha az olan düşmanlıktır. Ekşi'de bu işin allahını yapmaktadırlar.. Buradakiler genellikle solculuk ayağına kürtçülük yapan kancıklardır. Bazı xexolar da beş kuruşluk beyinleriyle yapmaya çalışırlar.. Küsküyü yiyince ağlarlar..

  Hep derim, ağlayacaksanız oynamayalım beyler..
  2 -3 ... magicovento
 • kemalist teorisyen magicovento ikilisi

  32.
  Sözlükteki boş beleş yazarımsıları bayağı kudurtan ikilidir.

  "kürdistan bırakın kurulsun propagandaları yapmak yerine vaktinizi üretime ayırın"

  Oğğğlum sen ne kanser bir tipsin lan. Tamam lan o zaman. Kürdistan istemiyorsan, kürtlerin alayına sen bakacaksın. 20 çocuklu kürtlere senin gibi türkler bakacak. Ben üretiyorum zaten ellam. Faydalı bir birey olmak için gece gündüz çalışıyorum. Sizin gibi iftiracı, iki yüzlüler için çalışıyorum. Maalesef bu milletin içindeki çürüklere rağmen çalışıyorum.

  Boş beleş bir tipsin. Canını nasıl yaktıysam, adımın geçtiği her yere damlıyorsun. Ulan sen hani beni donuzlayacaktın. Demek ki düşüncelerimi okumak istiyorsun. Ayrılıkçı türkler fikri uygulanacak. Seni de o çok bağlı olduğun çorak güneydoğu topraklarına yollarız gerekirse. Zaten bu milletin içindeki çürükler de o fikirle ayıklanmış olacak. Yani senin gibileri.
  5 -2 ... magicovento
 • herkese çakma atatürkçü diyen akp stepneleri

  9.
  Şu anki chp'ye laf dokundurulmasına kıyamayan kendini muhalif sanan partizanların uydurmasıdır.

  Şurada çözüm sürecine kaç kere sövmüşümdür, o dönemde de sövüyordum iktidarın yedi sülalesine, ergenekon-balyoz kumpasına da hâlâ öyle.. Bu olaylar yüzünden acayip nefret ediyorum hükümetten. Hırsızlıkları, yolsuzlukları, tecavüz vakaları, adam kayırmacılıkları olsun her şeylerine..

  Chp iyice kürtçülüğe yol alıyor, kemalizmi dejenere ediyorlar, dhkpc'liler atatürkçülük rolü kesiyor diye kaç kere konuştuk. Ama bazı taş kafalı chp'liler bunu görmezden gelip, aktroll mehehee lafına güveniyorlar.. Halbuki son zamanlarda akp'lilerden bir farkları kalmadı.

  Chp'nin kemalizmle hiçbir alakası kalmamış bulunmakta. Sol-liboş çizgideler. Canan'ı, sezgin'i eleştiriyorsun, adam oradan aktroll hehe, megri megri diyor.. Bu kadar aptal olunmaz. Megri megriye kızgınsan, iktidarın yaptığı her şeyi eleştiriyorsan, kendi partini de eleştir be arkadaş. Nedir bu partiye tapıcılık??

  Bu kronik sol çomarlarına laf anlatılmaz. Özeleştiri yetilerini tamamiyle kaybetmiş bu eblehler.

  Kemalistim diyorsan, o milliyetçilik ilkesini cayır cayır benimseyeceksin, o kadar.. Babanızın ideolojisi değil o. Kimse dejenere edemez o düşünceyi. Ederseniz de bu, eninde sonunda totonuzda patlar.
  4 -3 ... magicovento
 • kemalist yumruklamak

  32.
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı civelek taburu mensupları)

  Cesaret isteyen eylemdir. Hem de çok. Civelek taburu mensuplarında bulunmaz bu da.
  1 -2 ... magicovento
 • kemalist teorisyen magicovento ikilisi

  28.
  Bazı ingiliz yardakçısı liboşları da kudurtmuş ikilidir.

  çok afedersiniz iki m*ll*y*tç*...

  Ay çoook affedersin, sen de türk düşmanı, ebleh bir liboşsun be bro. Yani liboş diye bir şey olmasa, senin gibisine yine liboş derdim.. Umarım sen de liboşluktan vazgeçip, ingiliz mandacılığını savunmayı bırakırsın.. Yazık sana çünkü.
  8 -5 ... magicovento
 • kemalist teorisyen magicovento ikilisi

  24.
  Bazı kankacı iki yüzlüleri de kudurtmuş olan ikilidir..

  siz kendinize muhalif olanlara niye kürtçü sonra solcu gibi yaftalar yapıştırıyorsunuz..... Hebele hübele.. Oo kankacılık..

  Çünkü ben bu adamın entarilerini çok iyi inceledim o yüzden. Bilmiyoruz sanki solcuların azılı birer kürtçü olduğunu.

  Gizli akp'li yaaa.. Beni bilen bilir arkadaşım. Ben her türlü yanlışı eleştiririm. Partizanlık yapmam. Partizan eblehler, partilerine taparlar.

  En nefret ettiğim partiler, akp ve hdp'dir. Chp'nin şu anki kürtçü konumuna üzülüyorum. Daha geçenlerde özgür özel pkk kanalına çıkmadı mı kardeşim??

  Ya size ne anlatsak boş.. Anlaşılan şu sözlükte muhalif olarak anılmamız için sadece chp'li olmamız lazım. Ulan nasıl bir lobi kurmuş bu sözlükte bunlar çözemedim.

  Ben yazmaya devam edeceğim, bütün partiler için. Beğenmeyen donuzlar bu kadar basit.
  5 -5 ... magicovento
 • kemalist teorisyen magicovento ikilisi

  21.
  Bazı solcuları çıldırtmış ikilidir..

  ülke yönetmeyi sadece terörle mücadele olarak algılıyorlar....

  Evet bu da bazılarını kudurtuyor. Ulan dingil, teröre harcanan 2 trilyon, bak trilyon diyorum. Trilyonun ne olduğunu biliyor musun ılık oğlu ılık?? O 2 trilyon batıya harcansaydı, şu an bu ülke daha gelişmiş olurdu. Eğitimde, sağlıkta, bilimde kısacası çoğu şeyde en azından bir yol alırdık. Holklorııın kordoşlığıı lafı, o giden 2 trilyonu ve akan asker kanını telafi etmiyor.. Terörü bitirmeden çoğu şeye yatırım yapacak bütçeyi çıkaramazsın. Bütçenin %15'i orduya aktarılıyor bu yüzden.

  Ulan solcu kafasına göre her şey ne kolay ha.. iki kardeşlik, paylaşma, eşitlik lafı uydur, her şey düzelir bu eblehlere göre. Sizin ağababalarınız da bu lafları uydura uydura 70 lerde ülkeyi kana bulamıştı.. Sizin insanlığınız falan sadece kendinize ve yalakalık yaptığınız kürtçülere.

  Türk ölür, sesiniz çıkmaz. Türk ezilir, sesiniz çıkmaz. Türkün parası gider, yine sesiniz çıkmaz. Kürdün parmağına kıymık mı girdi, ülkeyi inletirsiniz..

  Şu anki siyasal islam belası, solcuların, liboşların, fetöcülerin, dinci yobaz tayfasının yediği nanelerden çıktı hep. Solcular azıcık yiğit olsa, yetmez ama evet kampanyasındaki yoldaşlarının akapeye hizmet etmesini eleştirirler.. O kokuşmuş solcu beyni bunu yapmaz işte.. Ancak kendilerini şişirmeyi, yalan söylemeyi ve karşı tarafa iftira atmayı bilirler.. Kendilerinin zihniyetini çözünce birileri, paçaları tutuşur. Kakao takiyyenin da bayağı tutuşmuş.. Altına mı doldurdun, çakma japon?? Senin o sol jargonların bana sökmez. Ben sizin ne mal olduğunuzu çok iyi bilirim.
  8 -4 ... magicovento
 • kemalist teorisyen magicovento ikilisi

  19.
  Süper ikilidir.

  Bu başlıktaki çakma japon solcusu, format delicisi, kankacılık lobisinin baş kişisi sanırım zırvalıyor...

  Mehmet ali birand'ın pkk ile ilişkisi var diye "ölü insanlara mı düşmanlık sergiliyorsunuz" diyen çakma hümanist, solculuk ayağına kürtçülük yapan avel, beş kuruşluk aklıyla burada bir şeyler zırvalıyor.. Aa avel ne komik adamsın sen ya.

  istediğim partiyi eleştiririm formata uyduğu sürece. Kimseden korkum yok. Linç ekibiniz de benim üstümde işlemez. Hepinizle de tartışabilecek kapasitem var çok şükür. isterseniz yancılarınızı da getirin de bir bükeyim alayınızı.. Özellikle kürtçüleri ve yalakaları solcuları yani kakao gibilerinden bahsediyorum..
  7 -6 ... magicovento
 • kemalist teorisyen magicovento ikilisi

  15.
  Cihangir solcularını, kürtçüleri ve siyasal islamcıları bayağı kudurtan ikilidir..

  Ayrıca siyasal islamı başımıza ulusalcılar bela etti derken?? Solcu aklı ancak bu kadar çalışır işte..

  Ulan kancıklar, yetmez ama evet kampanyasında çalışanlar solcular ve liboşlar değil miydi?? Sonra da akape hepsini işi bitince ısırdı.

  Düşüncelerimizle totosunu yaktığımız kişiler yine iftiraya başvurmuşlar.. Formatın delinmeyeceğini bilsem hepsinin içinden geçerim de işte. Hımm donuzladığım kişiler entari girmiş. Birini donuzluyorsam hep boştur derim. Bu başlıktan da görülmüş oldu..

  Ayrıca teorisyen de yakın bir arkadaşım. Kimseden gizlemem bunu. Kimsiniz lan siz?? Hiçbirinizden çekinecek halim yok çok şükür. Çoğunuz boş beleş adamlarsınız. Tanıma ihtiyacı bile duymam.

  iftira atacağınıza adam akıllı argümanlarla gelin bize. Karşımda görsem o lafları yedireceğim insanlar, burada laga luga yapıyor. Sosyal medyanın tek avantajı, iftiracılar için bu galiba.
  11 -5 ... magicovento
 • gercekler devrimcidir

  27.
  Yazdığı her şey palavradan ibaret olan boş beleş yazarımsı. Şu türk düşmanlığının altında yatan şeyler çok kötü anılar olmalı galiba.. Bir de türk olduğunu iddia ediyor bu avel.. He he.. inandık tamam.. Bazı cahiller de bu öşexi desteklemiş.. Tam kendi kafalarından çünkü.. Aşağılık kompleksi bunu gerektirir.
  1 -1 ... magicovento
 • tayyip erdoğan ın eksi 4 yaşındayken okula gitmesi

  4.
  Reisin yeni mucizelerinden biridir..

  Akabeliler ne diyordu ona?? ikinci peygamber. Eksi 4 yaşındayken okula gitmek, tam da reise yakışacak bir eylem..

  Eksi 4 yaşındayken, cuhape zihniyeti yine ona çok eziyet etmiş belli ki.. Yazııık.. Beyaz türkler, yine gariban anadolulu reisi ezmişler.. Şiir okuduğu için hapse atılmıştı ya reis.. Reis, ne çilen varmış senin. Hayatındaki acı dolu anıları hatırladıkça daha da kahroluyorum.. Ah cuhape zihniyeti ah.. Heykelci zihniyet bunlar.. Camileri de ahır yapmıştı cuhape zaten.. Müslümanlar zulüm gördüler, kabataş'ta ötekileştirildilerr (!)

  Akçomar dediğimiz koyun kitle yine hemencecik yutar bu saçmalığı.. Makarna ve ekmeğe abana abana düşünme yetilerini kaybettiler çünkü.. Akabeli dna'sı artık makarnaya benziyormuş.. Konyalı bilim adamları bunu son zamanlarda keşfetmiş. Beyinleri de kömüre ve ampule benzemeye başlamış. Üzücü bir durum yani.
  2 ... magicovento
 • dincilerin türkiye ye katkısı

  22.
  Boş kümedir. Yoktur yoook. Asla da faydaları olmayacaktır. Daha çok zararları vardır.. Fetö, akabe, nakşibendi, gavs, islamcı ingiliz ajanı vatan hainleri, fesli bunak, said-i nursi delisi vs..

  Hiç var olmasalardı, şimdi bu ülke gelişmiş ülkeler listesine çoooktan girmişti. Yazık bu millete ve vatana anasını satayım ya..
  ... magicovento
 • sikerim böyle hayatı deyip arabesk müzik dinlemek

  10.
  Çok zor durumda kalsam bile yapmayacağım eylemdir.. Arabesk ne laan?? Net varoş işi.. Arabesk dinleyeceğime babalar gibi doom metal dinlerim ellaam.

  Façacılar seri üzgün.. Façacıların imha edilmesi elzemdir..
  1 -1 ... magicovento
 • makarnayla iktidar olmak

  23.
  Sadece makarnayla olmadı o iş... Fetö iş birliği ile oldu.. Reisin sürekli geçmişe vurgu yapıp, saçma salak mağduriyet yaratmasıyla da oldu elbette. Reisin 2002'deki mitinglerine bakarsanız, her zamanki gibi mağduriyet uyduruyor...

  Makarna, kömür falan bunlar işin küçük bir kısmı sadece.. Reisin zihin yapısını, iktidar olma sürecini anlamak istiyorsanız, eski mitinglerini izlemeniz yeterli olacaktır..
  ... magicovento
 • içki içen insanların ülkeye faydası

  6.
  imamlarınızın maaşı o içki içenler sayesinde ödeniyor. Diyanetin bütçesi içki içenlerin sayesinde oluşturuluyor.. içki içen sözde gavurlar, yine size bakıyor yani kooç. O içkiler satılmasın, tarikatlarda birbirinizi bile badeleyemezsiniz vallaxi.. içki içenlerle iyi anlaşmaya bakın, ona göre.
  ... magicovento
 • sürekli dini sorgulamak

  6.
  Gayet mantıklı bir eylemdir. Ayrca akıllı insan işidir. Sürekli aynı olaylarla kafasını dolduran bir insan bağnazlaşır, ufku daralır..

  Dogmalarla hayatını sürdüren teistlere bayağı saçma gelir bu eylem.. Bu dünyada her şey tartışılabilir, eleştirebilir ve sorgulanabilir.. Sorgulamayan insanın bir ottan farkı yoktur..
  -1 ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum