• eve gelen metal müzik hayranı misafir

  4.
  Normal bir misafirdir, sanılanın aksine zararı yoktur..

  Kaç yıllık metal müzik dinleyicisiyim, yazın bir kere olsun bot giymemişimdir. Dövme sahibi değilim. Yaptırmayı da düşünmüyorum. Metal müzik dinleyicileri, Kadıköy tayfasından ibaret değildir. Saçmalamayın lütfen.
  3 ... magicovento
 • ohh paralar pkk ya gitmiyor millete gidiyor ohh

  4.
  Bu cümleyi duyduğumda soylu'yu takdir etmiştim fakat bugün o uyuşturucuların ve paralarının yandaş çocuklarına gittiğini gördükçe, yine akabeliliğini yapmış dedim..

  Uyuşturucu ticareti de pkk'dan sorulur.. Demek ki dolaylı yoldan o para pkk'ya gitmiş.. Pervin Buldan buna çok sevinmiştir.. Kocamın mirasını, yandaşlar alıyor demiştir..
  3 ... magicovento
 • uygur türkleri

  169.
  Karluk boyuna mensup, çoğunluğu doğu Türkistan'da yaşayan, Çin'in işgali nedeniyle öz vatanlarında parya olan soydaşlarımızdırlar..

  Türk ülkesi olan türkiye'de kendileri için hiçbir faaliyet yapılmamaktadır.. Arap olsalardı, en güzel muamelelerle karşılaşırdılar.. Uygurlar için Amerika, japonya hatta papa bile tepki göstermiştir fakat bizim ülkemizden dişe dokunur bir tepki dahi gelmemiştir.. Bu utanç bize yeter..
  -2 ... magicovento
 • akp zenginin hükümetidir bizim değil

  9.
  Ebubekir bebeğin kaka partisini yapan akapelileri, range rover sahibi yandaş müteahhit karılarını gördükçe hak verdiğim önermedir.
  7 ... magicovento
 • osmanlı çocuklarının uygurları görmemesi

  1.
  Onlar civelek taburu mensupları olduğu için görmemeleri normaldir. Eğer şehzadelerine bir şey olsaydı, yeri göğü inletirlerdi..

  Hem uygurlar da Türk'tür.. Maalesef Arap değiller.. Arap olsalardı, bayrağımız yarıya kadar indirilir, milli yas ilan edilirdi.. Rabia işaretine layık değil Uygur kardeşlerimiz..
  2 -1 ... magicovento
 • müslüman geçinen kafir topluluğu

  10.
  Siyasal islamcıları kapsayan topluluktur. Israrla savunuyorum.
  dişe dokunur tek bir özgün yorumun yok. tipik samancı tayfanın aynı ezberlerini papağan gibi tekrar etmekten başka vasfın bile yok. bi de zekadan bahsediyor, aciz yaratık...

  Dişe dokunur tek bir yorumum yoksa yazdığım entarilere şak diye hakaret ederek atlayamacaksın o zaman kürtperest civelek seni.. Gören de bu adamı sözlüğün seçkin yazarlarından sanacak.. Bir cümle yazıyorsun, kime salladığın belli değil. Beş para etmez herifin tekisin. Fasulye kendini nimetten sanmış.. Kin tutacak kadar önemli biri sanıyor kendi kaldırım yosması..

  Bu arada sizden ala batı götü yalayan mı var? israil, Amerika ile iş birliği yapıp, suriye'yi çökerttiniz, first emoşunuz hep yabancı markalardan giyiniyor, uzun adamın çocukları batıda okudu ama batıda okuyanlara vatan haini diyorsunuz.. Sizin batı götü yalamaktan kastettiğiniz, ümmetçilik kisvesi adı altında Arap götü yalamamaktır. Siyonistlerden borç alan adamlar, kendine muhalif olanlara batı götü yalayıcısı diyor.. iyi ki batı götü yalamıyorsunuz ama kaynaklarımızı katarlı araplar peşkeş çektiniz. Bir de batı götü yalasanız ne olurdu, hepten Vatansız kalırdık (!)

  Yazdığı yorumla bile 3 iq meselesini kanıtlamış.. Yobaz, yobazlığını yapmış her zamanki gibi. Senle tartışılmaz. Sana Dünyanın en mantıklı şeyini yazsan, sen yine kendini böyle saçma şeylerle savunmaya çalışırsın. Hırsız yalayıcısı seni.
  1 ... magicovento
 • said nursinin gelecekteki olayı haber vermesi

  2.
  Sobaya konuşan bir manyağın zırvalığıdır. Yıl 2021 fakat hala bu manyağın müritleri var ve resmen bu deliyi peygamber yerine koyuyorlar.. Demek ki deli deliyi çekiyor..
  2 -2 ... magicovento
 • akp çocukları

  64.
  Lüks, şatafat içinde yaşayan, yağ ile balla beslenen çocuklardır..

  Beyaz türkler Anadolu halkını ezdiler, hoor gördüler gibi saçma bir mağduriyetle iktidara gelmiş akape, Anadolu halkından aldığı vergilerle çocuklarını lüks içinde yaşatmaktadır.. Yeri gelince de o anadoluluya "sixtir git" demektedir.. Asıl ezici, hor görücü güç akapedir..
  8 -3 ... magicovento
 • milliyetçilik alçakların son sığınağıdır

  14.
  Samuel johnson'un yanlış çevrilmiş sözüdür. Doğrusu, vatanseverlik alçakların son sığınağıdır..

  Bir düşünür söyledi diye bunu hemen kabul edecek koyunlar tetikte beklemektedir..

  Ne vatanseverlik, ne milliyetçilik alçaklıktır.. Vatanseverlik ve milliyetçilik kisvesi adı altında milletine ve vatanına zararı dokunanlar asıl alçaktır.. O milliyetçilik ve vatanseverlik olmasaydı, biz bu vatana sahip olamazdık.. Kendini dünya vatandaşı olarak gören milliyetsiz, Vatansız moskof çomarları hiçbir zaman millet ve milliyetçilik kavramını çözebilecek zekaya sahip değildir.. Fransız ihtilali gerçeklemeseydi, ulus devletler kurulmaz, burjuvaziler güç güç üstüne toplardı.. Fransız ihtilalinin gücünü, tarihteki önemini bilmeyen eblehler, böyle böyle boş boş analiz kasar işte..
  2 ... magicovento
 • bülent ecevit in günümüz solcularına verdiği ayar

  3.
  (bkz: Bülent ecevit in ychplilere verdiği ayar/#44433106)

  Terör sempatizanı, ılık götlü cihangir solcularını üzmüş ayardır.. Birand da kem küm ettiğine göre ecevit'in verdiği mesaj, bir yerlere ulaşmış belli ki..
  ... magicovento
 • bir bayan niçin örtünmek istemez

  30.
  Kapanmayı saçma buluyordur, Müslümandır fakat dinine çok düşkün değildir. Ya da hiç Müslüman değildir.. Yani bayanın tercihidir, kimseye de laf düşmez..
  1 ... magicovento
 • emniyet müdürlüğünden akp çocuklarını üzecek haber

  6.
  Uyuşturucu baronlarını kollayan burhan kuzu gibi akp'lileri, uyuşturucu tacirliği yapıp pkk'ya aktaran savaş Buldan gibi bir eşe sahip pervin Buldan türevi hdpkk'lıları, cidden yasa boğmuş haberdir..

  Türk polisinin ellerine sağlık.. Hem gençlerimiz zehirlenmedi, hem de pkk'ya para gitmedi..
  4 ... magicovento
 • avrasya tünelinde doğum yapan kadın

  3.
  Büyüdüğünde Avrasya tünelinde doğduğu için ek vergi ödeyecek çocuktur. Baksanıza, bebek bile anlamış, kara kara düşünüyor..

  Ayrıca doğum yaptıktan sonra selfie çekmek de ancak bizim millette olurdu.. Ne yarrak kürek işlerle uğraşıyoruz yarabbi.. Ülkecek reyting Hamdi programına döndük.
  5 ... magicovento
 • gerçek şeriat bu değil vs gerçek komünizm bu değil

  1.
  Komünistlerin komünizme dokundurmaması VS islamcıların islama dokundurmaması.. iki kesim de bir türlü gerçeğini bulamadı.. Bu gerçek değil, o gerçek değil.. O zamanlar bunlar hiç var olmadı, ya da hayalden ibaretler..
  1 ... magicovento
 • komünizmin şerefsizlik olduğu gerçeği

  1.
  Yanına aptallığı, hayalperestliği, radikalliği, terör sempatizanlığını ve proleterya diktatörlüğü hedefini de eklersek tam olur.
  1 -1 ... magicovento
 • ışidci vs komünist

  1.
  ikisi de terör örgütü mensubudur ve katliam yapar. Biri katliamını cihat adına oldu derken, diğeri devrim adına oldu der.. Biri kendi gerilla der, diğeri kendine islam mücahidi der..
  1 -1 ... magicovento
 • antalyada istanbul sözleşmesi soyunma eylemi

  13.
  Tipik bir lgbt ve feminist eylemidir. Ben bunların normal bir iş yaptığını görmedim ki zaten. Öldürülen kadınlar umrunda değil bunların.. Kendi amaçlarına oynuyorlar.. Böyle saçma sapan eylemlerle istanbul sözleşmesinin fesinin doğru olduğuna ikna edecekler insanları..

  Geri zekalı feminaziler, lgbt'liler.. Şunların arasında bir tane akıllı insan yok mu aq.. Göğsünü açtın, bütün problemler halloldu.. Aferin sana yarım akıllı karı..
  3 -2 ... magicovento
 • şeriatsal sanatlar

  2.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138256/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138257/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138258/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138259/+
  3 -1 ... magicovento
 • komünizm insanlara açlık ve sefalet veriyor

  5.
  Mansur yavaş'ın son derece doğru bir beyanı.

  Komünizm denen zımpırtının hangi ülkeye faydası olmuş?? Ütopik, dogmatik, diktatörlüğe yakın, dandik bir ideoloji.. Kaç milyon kişi kurban oldu bu zehirli ideolojiye. Komünizmin hakim olduğu ülkelerde açlık, sefalet, geri kalmışlık vardır.. Mansur beğ tespitinde çok haklı.
  3 -2 ... magicovento
 • joe biden

  300.
  Pedofili, sinsi, sjw, ağır Kürtçü, demokrat partili abd'nin yeni Başkanıdır. Bunağın tekidir. Gördüğü her kadına sulanan, saçlarını zorla koklayan, çocukların orası burası elleyen ağır bir sapıktır..

  Ülkedeki liboşlar ve tatlı su solcuları kendisini pek desteklemektedir. Trump'un Amerika için yaptıklarını bozmaya başlamıştır. Hillary clinton'un erkek versiyonudur..

  Demokrat değil mi, hepsi aynı halt.. Cumhuriyetçiler böyle demokratları donunda sallar. En azından her konuda dobralar..
  3 -2 ... magicovento
 • yeni şeyler getiriyorum